اخبار داغ

تجاوز به دختر توسط فروشنده موبایل

دختری جوانی با مراجعه به کلانتری درحالیکه ادعا میکرد توسط فروشنده موبایل و دوستش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است که فروشنده مدعی شد وی خودش به خانه ام آمده است.

تجاوز به دختر در جنوب تهران

اخبار داغ : دختری جوانی با مراجعه به کلانتری درحالیکه ادعا میکرد توسط فروشنده موبایل و دوستش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است که فروشنده موبایل مسئله ی تجاوز به دختر را رد کرده و مدعی شد وی خودش به خانه ام آمده است.

بر اساس این گزارش شاکی که ادعا می‌کرد پس از قرار ملاقات کاری با شاگرد مغازه طعمه سناریو آدم‌ ربایی و آزار و اذیت این پسر جوان و دوستش قرار گرفته, حرف‌های تکان‌ دهنده‌ای داشت و به بازپرس ایلخانی گفت: “چند روز پیش برای خرید گوشی تلفن به موبایل‌فروشی در جنوب تهران رفتم, یک فروشنده در مغازه بود و بعد از معرفی گوشی‌ها و قابلیت‌های آنها مدلی را انتخاب کردم و خریدم.
این فروشنده که به ظاهر شاگرد مغازه بود شماره تلفتش را به من داد و ادعا کرد اگر مشکلی با برنامه‌های گوشی داشتم از او کمک بگیرم, بعد از این‌که به خانه رفتم متوجه شدم شماره سریال گوشی با شماره سریال روی جعبه همخوانی ندارد. با شماره‌ای که از فروشنده داشتم, تماس گرفتم و موضوع را با او در میان گذاشتم.

این پسر جوان با من قرار گذاشت تا گوشی را از من بگیرد و مشکلم را حل کند. در خیابان با او قرار داشتم که با یک پژو سیاه‌ رنگ به دنبالم آمد.

وقتی سوار شدم, درحالی‌که تصور می‌کردم به سمت فروشگاه‌شان می‌رویم, متوجه تغییر مسیر او شدم, اعتراض کردم اما او چاقویی را زیر گلویم گذاشت و درهای خودرواش را قفل کرد.

دستگیره در از داخل برداشته شده بود و من راهی برای فرار از این مخمصه نداشتم.

با یک دست رانندگی می‌کرد و با دست دیگرش چاقو را به بدن من فشار می‌داد.

ترسیده بودم, تا این‌که مقابل در یک خانه توقف و با ریموت در پارکینگ را باز کرد.

مرا با زور به داخل خانه برد و پس از آزار و اذیت با یکی از دوستانش تماس گرفت, چند دقیقه بعد یک پسر دیگر هم به آن‌جا آمد و او هم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

بعد از چند ساعت هم من را دوباره سوار خودرو کردند و در گوشه خیابان انداختند.

با اعلام این شکایت بازپرس ایلخانی به کارآگاهان ماموریت داد تا برای رازگشایی از این ادعا وارد عمل شوند.

در تحقیقات پلیسی آدرس این فروشنده مغازه موبایل در اختیار ماموران قرار گرفت و این پسر مرموز بازداشت شد, صبح دیروز با انتقال مظنون پرونده به دادسرای جنایی پایتخت او در مقابل بازپرس پرونده اتهام آزار و اذیت را رد کرد و گفت:  نمی‌دانم چرا این دختر جوان این تهمت را به من زده است.

وقتی برای خرید گوشی به مغازه‌ام آمد, شماره‌ام را به او دادم تا با هم بیشتر آشنا شویم, آن شب هم او با میل خودش به خانه من آمد.

شوکه هستم و نمی‌دانم چرا از من شکایت کرده است, من و او با هم تنها در خانه بودیم و هیچ‌کدام از دوستانم به آن‌جا نیامدند, این دختر دروغ می‌گوید.

اینطور که به نظر می رسد گویا دختر جوان با میل به خانه فروشنده موبایل رفته اما انتظار این را نداشته که دوست فروشنده نیز در خانه باشد و تجاوزی به دور از انتظار رخ بدهد.

هرچند بازپرس پرونده اعلام کرد تحقیقات برای رازگشایی اصل ماجرا ادامه دارد . . .

آرشیو ⇐ اخبار داغ

مجله شمالگردی

0