اخبار داغ

4 افغان متجاوز به زن گردشگر فرانسوی محاکمه میشوند

4 افغان متجاوز که به یک زن گردشگر فرانسوی در فرحزاد تجاوز کرده بودند خارج از نوبت محاکمه میشوند.

محاکمه 4 افغان متجاوز به زن گردشگر فرانسوی

اخبار داغ : 4 افغان متجاوز که به یک زن گردشگر فرانسوی در فرحزاد تجاوز کرده بودند خارج از نوبت محاکمه میشوند.

بر اساس این گزارش  روز شنبه 28 شهریور ماه سال جاری یک زن گردشگر فرانسوی در حالی که آشفته و هراسان بود، به کلانتری رفت و گفت که در مسیر کوهستان شمال تهران از سوی چهار مرد شیطان‌صفت هدف نیت شوم قرار گرفته است.

این زن 23 ساله در جریان تحقیقات به پلیس گفت : 14 شهریور ماه سال جاری از طریق مرز ارمنستان وارد ایران شدم, از آنجا که کوه‌های ایران را در اینترنت دیده بودم و علاقه زیادی به کوهنوردی در تهران داشتم، برای کوهنوردی به فرحزاد رفتم که چهار مرد جوان سد راهم شدند و با تهدید مرا تسلیم خواسته‌های شوم خود کردند.

با شکایت این توریست خارجی، بلافاصله مأموران کلانتری برای شناسایی و دستگیری شیاطین وارد عمل شدند و خیلی زود پی بردند که آنان چهار مرد افغان هستند که حتی کارت اقامت نداشته و به صورت غیر‌مجاز در ایران زندگی می‌کنند. ابتدا یکی از این مردان که در کوهستان مخفی شده بود، دستگیر شد و در ادامه سه همدست وی نیز که قصد فرار به افغانستان را داشتند، در نقطه صفر مرزی دستگیر شدند.

بنابر این گزارش, پرونده چهار مرد افغان و سرنوشت تلخ زن فرانسوی روی میز قاضی اصغرزاده رئیس شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار دارد و بزودی و خارج از نوبت پس از تعیین وکیل در پرونده رسیدگی قضایی صورت می‌گیرد تا مجرمان شیطان‌ صفت به مجازات برسند.

خبرها حاکی از آن است که قرار است این شیطان صفتان به اشد مجازات برای عبرت گرفتن برخی ها محاکمه شوند.

مجله شمالگردی / تابناک

0