اخبار داغ

فعال ضد اسلام با شرمندگی وارد مسجد شد و صبحانه خورد !

فعال ضد اسلام در آمریکا وقتی رفتار محبت امیز مسلمانان را دید با شرمندگی به تظاهراتش پایان داد و به مسجد رفت و با مسلمانان صبحانه خورد.

شرمندگی فعال ضد اسلام و صبحانه خوردنش با مسلمانان در مسجد

اخبار داغ : فعال ضد اسلام آمریکایی وقتی رفتار محبت امیز مسلمانان را دید با شرمندگی به تظاهراتش پایان داد و به مسجد رفت و با مسلمانان صبحانه خورد.

www_shomalgardi_com , فعال ضد اسلام , ضد اسلام

بر اساس این خبر زن آمریکایی که خود را فعال ضد اسلام می نامید, با در دست داشتن پلاکاردی که شعارهای ضداسلامی روی آن‌ها نوشته شده بود در مقابل مسجد نود در ایالت میشیگان آمریکا، منتظر گروهی از افراد بود که به تظاهرات وی بپیوندند.

وی معتقد بود مسلمانان باید به سر بریدن افراد بی‌گناه پایان دهند.

در همین زمان، گروهی از مسلمانان مسجد به سمت زن رفته و ضمن در آغوش گرفتن وی، توضیح دادند که اقدامات وحشیانه گروه‌های تروریستی مانند داعش ربطی به اسلام و مسلمانان واقعی ندارد.

www_shomalgardi_com , اسلام , ضد نظام , کشور اسلام

www_shomalgardi_com , ضد اسلام , ضد نظام

www_shomalgardi_com , zede eslam , faal zede slam

www_shomalgardi_com , islam , iran , nezam islami

www_shomalgardi_com , دعوت به دین اسلام

www_shomalgardi_com , گرویدن به اسلام , islam ,

یک زن با حجاب اهل مکزیک به این معترض گفت که قاچاقچیان مواد مخدر در مکزیک، مسیحی هستند اما نباید اقدام آن‌ها را به پای مسیحیت و مسیحیان نوشت.

وی تاکید کرد که نازی‌ها که در جنگ جهانی دوم، جان انسان‌های بی گناه بسیاری را گرفتند نیز مسیحی بودند اما اقدام آنها ربطی به مسیحیت ندارد.

این زن که از رفتار مسلمانان شرمنده شده بود، در جواب گفت که من نیت بدی ندارم؛ فقط می خواهم جلوی قتل و عام مردم بی گناه گرفته شود.

این زن فعال برای خوردن صبحانه در پایان همراه با مسلمانان وارد مسجد شد و گفت برای برادران و خواهران مسلمانم دعا میکنم.

مجله شمالگردی / تسنیم

0