اخبار گیلان

وام اشتغال برای معتادان بهبود یافته در رشت

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشت در خبری اعلام کرد 15 ملیون تومان وام اشتغال با کارمزد 4% به معتادین بهبود یافته تعلق خواهد گرفت.

وام اشتغال

اخبار گیلان : رضا جعفری , رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشت در خبری اعلام کرد 15 ملیون تومان وام اشتغال با کارمزد 4% به معتادین بهبود یافته تعلق خواهد گرفت.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشت در حاشیه برگزاری مراسم روز ملی پارا المپیک با اشاره به عملکرد شش ماهه نخست بهزیستی شهرستان رشت اظهار داشت: مناسب سازی ادارات پرترافیک و سازمان‌هایی که بیشترین حجم مراجعه کننده را دارند در دستور کار قرار گرفته است و با فرمانداری شهرستان رشت جلساتی در این باره برگزار شده است.

وی با بیان اینکه جای گذاری سطح شیب‌ دار و نصب بالابر در آموزش و پروش و شهرداری مدنظر است افزود: شورای سالمندان شهرستان رشت هم تشکیل شد و در این شورا غنی‌سازی اوقات فراغت, آموزش, تغذیه سالم, مناسب‌ سازی معابر عمومی ویژه سالمندان مدنظر است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشت با اشاره به برگزاری برنامه‌ های توانبخشی بر جامعه در حوزه سالمندان گفت : برنامه‌ها در این حوزه در سه بخش کوچصفهان, سنگر و لشت نشا انجام شد و امسال به‌صورت پایلوت توانبخشی مبتنی بر جامعه در شهر رشت در سه منطقه انجام می‌شود.

جعفری با اشاره به برنامه‌های حوزه اشتغال تصریح کرد: سه بانک برای دریافت وام و معرفی افراد واجد الشرایط انتخاب شدند و معتادان بهبود یافته اگر شش مرحله تست اعتیاد و آموزش‌های مهارت‌های زندگی را با موفقیت پشت سر بگذارند وام اشتغال ۱۵ میلیون تومانی با کارمزدچهار درصد دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد پارسال 20 میلیارد ریال اعتبار وام اشتغال داشته ایم که امیدواریم امسال افزایش پیدا کند.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *