اخبار استخدام

استخدام بانک صادرات در مازندران تا 4 آبان

بانک صادرات به منظور تامین و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در 20 استان, از بین داوطلبان واجد شرایط کارمند استخدام می کند.

استخدام بانک صادران

اخبار استخدامی : بانک صادرات به منظور تامین و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در 20 استان, از بین داوطلبان واجد شرایط کارمند استخدام می کند.

​این بانک به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت تصدی شغل بانکدار و بانکیار ( تحویلدار) از طریق آزمون از میان فارغ التحصیلان رشته های تحصیلی مختلف در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، برنامه استخدام نیرو را در دستور کار قرار داده است.

بر این اساس داوطلبان مرد می توانند در ٢١ استان شامل : آذربایجان شرقی, آذربایجان غربی, اصفهان, بوشهر, کهگیلویه و بویراحمد, چهارمحال و بختیاری, زنجان, سیستان و بلوچستان, فارس, کردستان, کرمان, لرستان, مازندران , همدان, یزد, قزوین, قم، خراسان شمالی, خراسان جنوبی, البرز و تهران از ساعت ٩ صبح روز سه شنبه تاریخ ٢١ مهرماه تا روز دوشنبه تاریخ ٤ آبان ماه سال جاری با مراجعه به وب سایت بان صادرات www.bsi.ir ضمن مطالعه شرایط استخدامی نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام و در آزمون استخدامی که در ٢٢ آبان ماه برگزار می گردد, شرکت نمایند.

شایان ذکر است متقاضیان استخدام می توانند برای مطالعه متن کامل آگهی و کسب اطلاع از شرایط و ضوابط آزمون و مدارک مورد نیاز به وب سایت این بانک به نشانی فوق مراجعه نمایند.

مجله شمالگردی / روابط عمومی بانک صادرات ایران

0