طلاق بخاطر پاره کردن لباس هایی که دوستشان داشتم !

زن جوان با مراجعه به دادگاه خانواده اظهار داشت شوهرم لباس هایم را دیوانه وار پاره کرد, به همین دلیل میخواهم از او جدا شوم.

طلاق از همسر بخاطر پاره کردن لباس ها

اخبار داغ : زن جوان با مراجعه به دادگاه خانواده اظهار داشت شوهرم لباس هایم را دیوانه وار پاره کرد, به همین دلیل میخواهم از او جدا شوم.

www-shomalgardi-com , طلاق , جدایی , عاقبت طلاق

بر اساس این گزارش چندی پيش زن جوان با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درباره علت آن به قاضي گفت : آقای قاضی شوهرم چند روز پيش وقتی با من درگير شد, رفت و تمام لباس هايم را پاره كرد.

از اين برخوردش خيلي شوكه شده بودم و فقط نگاه می‌كردم, او مثل ديوانه‌ها به جان لباس هايم افتاد و همه آنها را پاره كرد و گفت كه ديگر حق ندارم از خانه بيرون بروم.

من تا چند ساعت فقط به لباس‌هايم نگاه می‌كردم و اشك می‌ريختم. اصلا باور نمي كردم كه شوهرم چنين رفتار ديوانه واري از خودش نشان دهد.

وي افزود : من عاشق لباس هايم بودم و اينكار شوهرم باعث شد كه از او متنفر شوم. خيلي فكر كردم و با اينكه بعد از آن شوهرم از من معذرت خواهي كرد اما باز هم تصميم به جدايي گرفتم.

بعد از صحبت‌های اين زن شوهرش نيز به دادگاه احضار شد تا قاضي صحبت‌های او را هم بشنود و بعد از آن در اين خصوص تصميم‌گيری خواهد کرد.

متاسفانه امروزه مسئله طلاق در برخی خانواده ها آنقدر عادی شده است که زوجین با کمترین بحث و جدالی اقدام به جدایی میکنند, در حالیکه میشود با کمی صحبت و مراعات کدورت ها را از بین برد.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *