اخبار مازندران

منطقه آزاد شدن مازندران بخاطر ظرفیت های بالایش

ربیع فلاح جلودار با اشاره به سفر رئیس جمهوری به مازندران گفت: از این سفر نهایت بهره را خواهیم برد و طرح منطقه آزاد شدن مازندران را بیان خواهیم کرد.

بررسی طرح منطقه آزاد شدن مازندران

اخبار مازندران : ربیع فلاح جلودار با اشاره به سفر رئیس جمهوری به مازندران در 19 مهرگفت: از این سفر نهایت بهره را خواهیم برد و طرح منطقه آزاد شدن مازندران را بیان خواهیم کرد.

مازندران , نقشه مازندران , mazandaran , naghshe mazandaran

ربیع فلاح جلودار دیروز در نشست هماهنگی سفر ریاست جمهوری اظهار داشت : مازندران از لحاظ ظرفیت‌ ها و وسعت طول و عرض با استانهای دیگر متفاوت‌تر است و باید متفاوت دیده شود.

استاندار مازندران تصریح کرد : با همه دلخوریها, کمی و کاستی‌ها, استان مردم مازندران به خاطر داشتن خصلت مهمان دوستی از رئیس‌جمهور استقبال خوبی را خواهند داشت و نمی گدارند اختلافات دیده شود.

فلاح جلودار تأکید کرد: باید از همه ظرفیت‌های استان برای استقبال رئیس‌جمهور، بیان خواسته‌های به‌ حق و به‌ جا استفاده و موضوع منطقه آزاد نیز باید برای تمام استان به‌صورت یکپارچه مطرح شود.

وی با اشاره به محرومیت غرب استان افزود: غرب مازندران نسبت به مرکز از محرومیت بیشتری برخوردار است که باید در این سفر تمهیدات لازم برای رسیدگی و دیده شدن بیشتر انجام گیرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های کشاورزی , گردشگری , صنایع و معادن استان تأکید کرد: اگر به تمام این ظرفیت‌ها به‌خوبی توجه شود عقب‌ماندگی استان مرتفع و توسعه استان شتاب خواهد گرفت.

امیدواریم مسئولان ذیربط با طرح منطقه آزاد شدن کل استان مازندران موافقت کنند و در آینده ای نزدیک شاهد تحولات عظیمی در این استان باشیم.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *