مازندران قهرمان مسابقان کشتی جوانان کشور و گیلان دوم شد

در رقابت اخیر مسابقات کشتی جوانان کشور مازندران با کسب 71 امتیاز اول و گیلان با بدست اوردن 27 امتیاز به عنوان پنجمی این رقابت بسنده کرد.

نتایج مسابقات کشتی جوانان کشور

اخبار ورزشی :  در رقابت اخیر مسابقات کشتی جوانان کشور که در اسلام آباد غرب برگزار شد مازندران با کسب 71 امتیاز اول و گیلان با بدست اوردن 27 امتیاز به عنوان پنجمی این رقابت بسنده کرد.

رقابت‌های کشتی آزاد جوانان کشور با رقابت ۲۳۷ کشتی‌ گیر  برگزارشد که تیم مازندران توانست با ۷۱ امتیاز عنوان نخست این مسابقات راکسب کند.

تیم کشتی آزاد تهران با ۶۳ امتیاز عنوان دوم را بدست آورد و تیم توابع تهران نیز با ۴۹ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.

در این مسابقات تیم کرمانشاه الف توانست با کسب ۳۴ امتیاز در رده چهارم به ایستد و تیم گیلان نیز با کسب ۲۷ امتیاز به عنوان پنجمی بسنده کند.

همچنین تیم لرستان با ۲۲ امتیاز در جایگاه ششم قرار گرفت.

در این دیدار محمد مرادی دیگر آزادکار کرمانشاهی توانست نشان برنز در وزن ۱۲۰ کیلوگرم این مسابقات را بدست آورد، امیررضا امیری از لرستان به مقام قهرمانی این وزن دست یافت و محسن سیر از مازندران نیز نائب قهرمان شد.

ارشک محبی آزاد کار کرمانشاهی طلای وزن ۸۴ کیلوگرم این مسابقات را برگردن آویخت, میرباغبان و علی موجرلو از مازندران به ترتیب دوم و سوم شدند و خیرالله قهرمانی, کشتی‌گیر کرمانشاهی نیز قهرمان وزن ۵۵ کیلوگرم جوانان شد.

به امید پیروزی و کسب مقام های برتر مسابقات آتی توسط شمالی های عزیز

مجله شمالگردی

0