خودکشی دختر و پسر لاهیجانی !

در حدود ساعت 22 شب دوشنبه بود که اهالی خیابان گلستان 15 و 17 لاهیجان با صدای شلیک گلوله به خیابان آمدند و با صحنه خودکشی دختر و پسر با اسلحه شکاری روبرو شدند.

خودکشی دختر و پسر در لاهیجان

اخبار گیلان : در حدود ساعت 22 شب دوشنبه بود که اهالی خیابان گلستان 15 و 17 لاهیجان با صدای شلیک گلوله به خیابان آمدند و با صحنه خودکشی دختر و پسر با اسلحه شکاری روبرو شدند.

خودکشی , خودکشی دختر و پسر , لاهیجان , lahijan , khodkoshi

شاهدان عینی از صحنه دلخراش کشته شدن دختر و پسری جوان با گلوله اسلحه شکاری که در دستان پسر بود خبر می‌دهند.

یکی از شهروندان لاهیجانی که در محل حادثه حاضر بود, دختر کشته شده را رویا. پ و پسر را حسین. ف معرفی می‌کند که هر دو فرزند دو کارخانه دار بزرگ و از خانواده‌های شناخته شده لاهیجانی هستند که مدت‌ها با هم در ارتباط بودند.

ghatl , rabete , tajavoz , قتل , رابطه , تجاوز

یک منبع محلی دیگر هم گفت که ارتباط گفته شده مربوط به قبل بوده و دختر کشته شده در این حادثه چندی پیش با فرد دیگری نامزد کرده بود, این درحالی بود که خود حسین هم با دختر دیگری پیمان عقد بسته بود اما به دلایلی نامعلوم بین این دو اختلاف نظر وجود داشت که منجر به این حادثه شد.

rabete , rabete dokhtaro pesar , رابطه دختر و پسر , دختر

او که ظاهرا خانواده پسر را می‌شناسد، به نقل از یک دوست مشترک به خبرنگار می‌گوید: گویا امشب بعد از جر و بحث, پسر با خودرو خود نزدیک خودرو دختر توقف می‌کند که اول دختر جوان را می‌کشد و سپس خودکشی می‌کند.

 

شاهدان عینی از انسداد و کنترل محل حادثه توسط نیروی انتظامی خبر می دهند.

هنوز اطلاعاتی بیشتری از این حادثه بیان نشده است.

مجله شمالگردی

0