اخبار گیلان

پرونده 3 عضو شورای رشت و شورای متواری به کجا رسید ؟

حجت السلام علی مصطفوی نیا در جمع خبرنگاران درباره جزئیات پرونده 3 عضو شورای رشت اظهار داشت حکم نهایی برای هر سه نفرشان صادر شده است.

جزئیات پرونده شورای رشت

اخبار گیلان : حجت السلام علی مصطفوی نیا در جمع خبرنگاران درباره جزئیات پرونده 3 عضو شورای رشت اظهار داشت حکم نهایی برای هر سه نفرشان صادر شده است.

شورای رشت , محمود مباحی , محمدرضا قاسمی , غلامرضا هاتفی ,  پرونده شورای رشت ,

ایشان ادامه دادند : محمود مباحی به هفت سال زندان و ۲۰ ضربه شلاق و جزای نقدی یک‌میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان محکوم و در خرداد ماه جاری دستگیر و روانه زندان شد.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی رشت گفت : محمدرضا قاسمی نیز به ۵ سال حبس و ۲۰ ضربه شلاق و ۳۰۰ میلیون تومان جزای نقدی محکوم و خرداد امسال دستگیر شد.

وی با بیان اینکه نفر سوم شورای شهر رشت متواری است، افزود : غلامرضا هاتفی به اتهام رشوه به ۱۰ سال حبس و بیش از یک‌میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شد و اکنون متواری بوده و قانون به دنبال دستگیری اوست.

مصطفوی‌ نیا با اشاره به اینکه قانون به سراغ ضامن‌ های هاتفی رفته است, خاطرنشان کرد : هاتفی ۴ میلیارد تومان ضامن داشت و در زمینه دستگیری وی اقدام‌ های خوبی انجام شده است.

وی از دستگیری مدیر کل تعاون روستایی سابق گیلان خبر داد و یادآور شد: حکم ” مهرزاد عبدالله‌ زاده ” مدیر کل قبلی تعاون روستایی گیلان قطعی و به ۳ سال حبس محکوم شده است.

دادستان انقلاب اسلامی عمومی رشت با بیان اینکه عبدالله‌زاده دستگیر و اکنون در زندان به‌ سر می‌برد، متذکر شد : اتهام این مدیر کل رشوه است.

وی با اشاره به اینکه اکنون ۲۵ نفر به دلیل جرایم سنگین در زندان هستند, خاطرنشان کرد: زمانی که حکم متخلفان قطعی باشد رسانه‌ها در انتشار آن مشکل نخواهند داشت و اکنون تمام احکام محکومان قطعی و صادر شده است.

مجله شمالگردی / منبع تابناک گیلان

0