اخبار گلستان

تجاوز به دختر خراسانی توسط پسر گرگانی

دختری از خراسان شمالی در ارتباط تلگرامی با پسری از گرگان آشنا شده که در نهایت این رابطه به تجاوز به دختر خراسانی منتهی میوشد.

جزئیات تجاوز به دختر خراسانی در گرگان

اخبار گلستان : ماجرا از آن قرار است که دختری از خراسان شمالی در ارتباط تلگرامی با پسری از گرگان آشنا شده و با بالا گرفتن رابطه میانشان اقدام به رد و بدل عکس های شخصی می کنند که در نهایت این رابطه به تجاوز به دختر خراسانی منتهی میوشد.

تجاوز به دختر , تجاوز , تجاوز کردن به دختر , اخبار داغ , خبر داغ

صبح روز گذشته صاحب یک سوپرمارکت در یکی از روستاهای اطراف شهرستان گرگان در حال انجام فعالیت روزانه بود که ناگهان با ورود یک دختر جوان با حالتی آشفته و سراسیمه به داخل مغازه‎اش روبرو شد.

صاحب مغازه زمانی که چهره رنگ پریده و پریشان این دختر را مشاهده کرد بلافاصله با جویا شدن موضوع، با درخواست کمک این دختر برای پناه دادن او مواجه می‎شود.

صاحب مغازه که حتم داشت اتفاقی برای این دختر جوان افتاده است و حدس می‎زد که از حادثه‎ ای تلخ می‎گریزد, به او پناه داد و با اطمینان دادن از در امان بودن او, از دختر درخواست کرد که اصل موضوع را بازگو کند.

این دختر جوان نیز زمانی که از در امان بودن خود اطمینان حاصل کرده بود، داستان تلخ چند روز اسارت خود در دستان پرویز را بازگو کرد.

این دختر 24 ساله گفت : اهل یکی از شهرهای استان خراسان شمالی هستم و طی روزهای گذشته از طریق تلگرام با فردی به نام پرویز 35 ساله آشنا شدم.

وی افزود: پس از مدتی که از طریق تلگرام به همدیگر پیام می‎دادیم, متاسفانه به او اعتماد کردم و پس از چند روز، پرویز یک تصویری برایم فرستاد و مدعی شد که عکس خودش است.

این دختر 24 ساله تاکید کرد : با توجه به بیان فریبنده‎ای که داشت و با ارسال تصویرش, من هم به او اعتماد کردم و عکسم را برایش ارسال کردم.

وی گفت: در این بین چندین عکس دیگر نیز بین ما رد و بدل شد تا آنکه در نهایت پرویز مرا تهدید کرد که اگر به خواسته‎ هایش توجه نکنم, تصاویری که از من دارد را در اینترنت و به خصوص در شهر کوچک محل زندگیمان منتشر خواهد کرد.

این دختر جوان خاطرنشان کرد : پرویز از من خواست که به گرگان بیایم و من هم از ترس آبرویم مجبور بودم که به خواسته ‎هایش توجه کنم اما زمانی که در گرگان به ملاقات او آمدم, ناگهان متوجه شدم پرویز تصاویر جعلی از خود برایم ارسال می‎کرد و چهره واقعی او با چهره داخل تصاویر کاملا متفاوت است.

وی اضافه کرد: با تهدید و تاکید بر اینکه عکست را همه جا منتشر می‎کنم چند روزی مرا در خانه ‎اش زندانی کرد تا آنکه در فرصتی مناسب و زمانی که پرویز در خانه نبود از خانه گریختم و به شما ” صاحب مغازه ” پناه آوردم.

صاحب مغازه نیز بلافاصله با 110 تماس گرفت و پلیس را در جریان ماجرا گذاشت.

فرمانده انتظامی شهرستان گرگان در این خصوص گفت : پس از تماس صاحب مغازه با پلیس 110, بلافاصله نزدیکترین تیم گشتی به محل مراجعه کرده و پس از ثبت اظهارات دختر جوان و صاحب مغازه, بلافاصله موضوع به اطلاع مقام قضایی رسید.

شعبان غربا بیان کرد: با هماهنگی مرجع قضایی و اجرای تعقیب و مراقبت ‎های پلیسی, پرویز بلافاصله پس از حضور در محل و در هنگام پرسه‎زنی در خیابان‎های اطراف محل سکونتش, دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

وی اضافه کرد: در بازرسی از پرویز, ماموران یک دستگاه گوشی تلفن همراه کشف کردند که پس از بازدید از تلفن همراه متهم, تعداد زیادی تصاویر غیراخلاقی کشف شد.

وی بیان داشت تحقیقات بر روی پرونده ادامه دارد.

جامعه شناسان بر این عقیده هستند استفاده بی رویه از شبکه های اجتماعی در نهایت منجربه اعتماد کردن به اشخاص مجازی خواهد شد, لذا همواره به خانواده ها هشدار میدهند که فرزندانتان را از شبکه های اجتماعی که جز ضرر و زیان فکری , روانی و .. چیزی را در پی نخواهند داشت دور کنید.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *