اخبار داغ

توهین مسیح علی نژاد به مازندرانی ها و زیر سوال بردن فرهنگ ایرانیان

مسیح علی نژاد در اقدامی کثیف به لهجه مازندرانی ها توهین و رقص و مستی را جزوی از فرهنگ مان خوانده است.

اقدام تاسف بر انگیز مسیح علی نژاد , خبرنگار بی بندروبار فراری

اخبار داغ : مسیح علی نژاد خبرنگار بی بندوبار فراری که چند سالی است به جد با دستگاهای جاسوسی امنیتی آمریکا و اسرائیل همکاری می کند و بعد از به راه انداختن جریان کمپین آزادی یواشکی که با شکست مواجه شد, در اقدامی کثیف به لهجه مازندرانی ها توهین و رقص و مستی را جزوی از فرهنگ ایرانیان خوانده است.

مسیح علی نژاد , توهین مسیح علی نژاد , خبر داغ , اخبار داغ , توهین مسیح علی نژاد به مازندرانی ها , توهین مسیح علی نژاد به ایرانیان

این فعال رسانه‌ای اپوزیسیون که دارای سابقه سیاه اخلاقی و بی‌بندوباری است, در صفحه اینستاگرامش با انتشار فیلمی از رقصیدنش در حال مستی نوشت : دوستم یک مهمان جدید داشت ناگهان لهجه مهمان مازندرانی شد همین کافی بود تا تمام شب مان به دیوانگی بگذرد ..

مسیح علی‌ نژاد که در دوران نوجوانی دوستان خود را تنها از بین پسرها انتخاب می‌کرد و با آنها در مهمانی‌های مختلط شرکت می‌نمود، ” رقص و آواز و مستی ” را بخشی از فرهنگ و زندگی مردم ایران دانست و نوشت : از این دل به دریا زدن‌ ها و دیوانه‌ شدن‌ ها در همه جمع‌های دوستانه وجود دارد, اما ما خیلی وقت‌ ها در موردش حرف نمی‌زنیم, در حالی که پایه و اساس خیلی از مهمانی‌ های ایرانی رقص و آواز و شعرخوانی است .. من توی کتابِ تاج خارم هم نوشته بودم که چطور یک مهمانی خشک و رسمیِ خبرنگاران و نمایندگان زن مجلس ششم را تبدیل به یک مهمانی دلی کردم و آواز شمالی برایشان خواندم و رقصیدم و آسمان به زمین نیامد.

مسیح علی نژاد , توهین مسیح علی نژاد , خبر داغ , اخبار داغ , توهین مسیح علی نژاد به مازندرانی ها , توهین مسیح علی نژاد به ایرانیان

قابل ذکر است شعر و آواز خوانی سنتی , بعضا سما را میتوان جزوی از فرهنگ مان دانست اما نکته قابل تامل این است که وی رقص و مستی را جزوی از فرهنگ ایرانیان می داند در حالیکه رقص یک فرهنگ غربی است که در برخی از خانواده ها تحت تهاجم فرهنگی تحمیل شده است و حتی بعضی از خانواده ها که در مسائلی مانند حجاب و .. به طور کل خود را ایرانی میدانند نه مسلمان باز هم با چنین تهاجمات فرهنگی مخالف هستند, هرچند هنوز در برخی خانواده ها مسئله ی حجاب کاملا رعایت میشود و پیش اقوام نزدیک در مهمانی های خانوادگی چادر میگذارند.

مجله شمالگردی

رقص در حال مستی , باور مذهبی شیطان پرستان برای دوری از خالق و شیدایی و نزدیکی بیشتر با شیطان انجام میشود. ” جستجو در گوگل ”

منبع : امپراطوری دروغ

1+

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

 • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
 • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

7 دیدگاه

 1. مینا در ۴ مهر ۱۳۹۴:

  از قیافش معلومه چه دختر خرابیه
  خدا ذاتشو دیده قیافشو ساخته

 2. ساسان مازندرانی در ۴ مهر ۱۳۹۴:

  وه ای **** ***** اماره توهین کنه

  • شمالگردی در ۴ مهر ۱۳۹۴:

   !!!

 3. یک شمالی در ۴ مهر ۱۳۹۴:

  شما به جای حرف از فرهنگ ایرانی ها بهتره بری فرهنگ یاد بگیری بی بندوبار

 4. بهاره در ۴ مهر ۱۳۹۴:

  یکی نیست بگه با اون قیافت روت میشه جلو دوربین میای دختره ……………..

 5. نازنین در ۴ مهر ۱۳۹۴:

  دلم میخواد خفش کنم
  خیلی زشته

 6. مری در ۸ آذر ۱۳۹۴:

  این کجاش الان توهین بود. بی جنبه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *