اخبار داغ

تجاوز به افغانی ها در کرج توسط چند جوان !

باندی متشکل از چند جوان نقشه تجاوز به افغانی ها را طراحی و پس از کشاندنشان به باغ به انان تجاوز می کردند.

تجاوز به افغانی ها در باغ

اخبار داغ : باندی متشکل از چند جوان در کرج  نقشه گروگانگیری و تجاوز به افغانی ها را طراحی و پس از کشاندن آنان به باغشان به انان تجاوز می کردند.

تجاوز , تجاوز به زن , تجاوز به افغانی , تجاوز به مرد

هفت مرد افغان از کابل، هرات و شهرهای کوچک و بزرگ افغانستان به ایران آمده بودند, هدف‌ شان پیدا کردن کار بود و هرگز نمی‌دانستند در مقصد رویایی‌شان در دام بزرگ باندی آدم‌ ربا گرفتار خواهند شد.

اعضای باند گروگانگیری با شناسایی افغان‌ های جویای کار نقشه هولناک‌ شان را اجرایی می‌کردند.

این سناریو که ابتدا با پیشنهاد کارگری در یک باغ در فردیس کرج از سوی آدم‌ ربایان مطرح می‌شد, خیلی زود ابعاد هولناک‌ تری پیدا کرد.

٧گروگان که به امید پیدا کردن کار سوار بر خودرو آدم‌ربایان می‌شدند تا در ازای چیدن میوه‌های باغ دستمزد دریافت کنند, باور نداشتند که با پای خودشان به اسارتگاه آدم‌ربایان قدم گذاشته‌اند.

اعضای این باند آدم‌ربایی که در مدت یک هفته ٧ مرد افغان را ربودند و به شکنجه‌گاه خود آورده بودند پس از تجاوز به گروگان‌هایشان آنها را مورد ضرب و شتم قرار می‌دادند و با زور شماره تماس خانواده‌هایشان را از آنها می‌گرفتند.

همین تماس کافی بود تا خانواده‌های افغان در آن سوی مرزهای ایران در جریان اسارت فرزندان‌شان در دام آدم‌ ربایان قرار بگیرند.

مردان آدم‌ربا نیز در صحبت‌های تلفنی‌شان از آنها درخواست‌های میلیونی داشتند.

رفت‌ و آمدهای مشکوک در باغ میوه :

٧ گروگان ٧ شبانه‌ روز در باغ میوه مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار گرفتند تا این‌که راز این اسارتگاه مخوف برملا شد. رفت‌وآمد‌های مشکوک به این باغ میوه کافی بود تا ظن همسایه‌ها برانگیخته شود. صدای ناله و فریاد گروگانگیران در باغ متروکه به هیچ کجا نمی‌رسید تا این‌که یکی از همسایه‌ها پلیس را در جریان رفت‌وآمد‌های ٥ مرد در یکی از باغ‌های اطراف خانه‌شان قرار داد.

با اعلام این خبر به کارآگاهان اداره آگاهی بلافاصله تحقیقات گسترده‌ای برای رازگشایی از رفت‌وآمدهای مرموز ٥ مرد به باغ میوه آغاز شد.

وقتی ماموران این باغ را تحت نظر قرار دادند هرگز تصور نمی‌ کردند این مکان اسارتگاه ٧ گروگانی باشد که در دام باند آدم‌ ربایی افتاده بودند.

ماموران پلیس با محاصره این باغ میوه عملیات دستگیری ٥ مرد مظنوان را آغاز کردند و پس از وارد شدن به این مکان مخوف راز هولناک این باند خشن برملا شد. ٧ مرد افغان درحالی‌که دست‌ها و پاهایشان با طناب بسته شده بود در ساختمان قدیمی که در وسط باغ قرار داشت به اسارت گرفته شده بودند.

آنها ماموران را در جریان به دام افتادن در تله اعضای این باند که به بهانه کار تک‌تک‌شان را به این مکان کشانده و پس از آزار و اذیت از خانواده‌هایشان درخواست پول‌های میلیونی کرده بودند، قرار دادند.

با دستگیری اعضای این باند ٥ نفره مشخص شد ٢ مرد سرکردگی این گروه خشن را برعهده داشته‌اند. صبح دیروز با انتقال اعضای این باند به شعبه هفتم دادسرای جنایی پایتخت متهمان به جرم‌شان اعتراف کردند و به بازپرس سعید احمد بیگی گفتند: ” به پول نیاز داشتیم و به همین خاطر نقشه‌ ای طراحی کردیم تا افغان‌ های جویای کار در تهران را گروگان بگیریم و در ازای آزادی‌شان درخواست پول کنیم.

به همین خاطر ٧ نفر را در این مدت شناسایی کردیم و پس از این‌که به آنها پیشنهاد دادیم تا برای چیدن میوه‌های باغ با ما همراه شوند تا در مقابل این کار دستمزد خوبی دریافت کنند, سناریوی خود را به اجرا گذاشتیم و با کشاندن‌ شان به باغ میوه‌ای در فردیس کرج آنها را گروگان گرفتیم. پس از این ماجرا وسوسه شدیم و تصمیم گرفتیم تا علاوه‌بر شکنجه به آنها تجاوز کنیم. تا این‌که بعد از گذشت یک هفته و در ٢٨ شهریورماه مخفیگاه‌مان توسط ماموران پلیس محاصره شد و دستگیر شدیم.

این باند مخوف درحالی در بن‌بست قانون قرار گرفتند که هنوز مشخص نیست در این مدت از خانواده‌های گروگان‌ هایشان پول دریافت کرده‌اند یا خیر با اعترافات تکان‌ دهنده این متهمان با دستور قاضی سعید احمدبیگی تحقیقات برای روشن شدن زوایای مبهم پرونده آغاز شد و متهمان روانه بازداشتگاه شدند.

افغانی های زیادی با شروع درگیری در افغانستان از ترس جانشان خاک و وطنشان را رها کرده و به ایران مهاجرت کردند, اما در حال حاضر با امنیت نسبی در کشورشان گویا هنوز قصد برگشت به افغانستان را ندارند و بلکه به بهانه ی کار و .. باز هم مردانشان به ایران مهاجرت می کنند, به طور کل باید عرض کنیم که تا به امروز هر بار خبری از شرارت افغانی ها در ایران را می شنیدیم ” تجاوز به به زن و شوهر , تجاوز به دختر , زورگیری و .. ” و این گروگانگیری هرچند قابل قبول نخواهد بود و خاطیان به اشد مجازات محکوم خواهند شد, اما میشود گفت نتیجه همین شرارت های افغانستانی هاست.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *