اخبار ورزشی

نابغه 6 ساله فوتبال ایران بردیا به رئال مادرید پیوست

بردیا نابغه 6 ساله فوتبال بعد از پیشنهاد استعدادیابان رئال مادرید و سفر به به اسپانیا بعد از تست های لازمه مورد تایید رئال قرار گرفت.

نابغه 6 ساله فوتبال ایران

اخبار ورزشی : بردیا نابغه 6 ساله فوتبال بعد از پیشنهاد استعدادیابان رئال مادرید در طی خبری رسما به اسپانیا سفر و و بعد از تست های لازمه مورد تایید این باشگاه قرار گرفت.

نابغه فوتبال ایران , نابغه 6 ساله ایران


بر طبق این خبر بردیا فوتبالیست نابغه ۶ ساله جیرفتی پس از انجام تست و تأیید آکادمی فوتبال باشگاه اروپایی رئال مادرید اسپانیا به تیم نونهالان این باشگاه پیوست.

بردیا مهنی فوتبالیست نابغه ۶ ساله جیرفتی پس از اینکه دو هفته پیش مربیان استعدادیاب این باشگاه معتبر فوتبال جهان در تهران کلیپ بازی های وی را مشاهده کردند پیشنهاد حضور در اروپا را به ولی وی دادند که پس از سفر به اسپانیا مورد تست قرار گرفته و از نزدیک شاهد بازی خارق العاده این نابغه ۶ ساله قرار گرفتند و نهایتأ مورد تأیید یکی از معتبرترین باشگاه فوتبال جهان قرار گرفت.

استعدادهای فوتبالی همچون بردیا در کشورمان کم نیستند, اما متاسفانه تیم استعدادیابی درستی در کشور وجود ندارد تا به همه ی مناطق اعم از محروم و .. سفر کند و این استعداد ها را دریابند و این روزها برای ورود به دنیای فوتبال تنها باید خرج کرد.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *