اخبار داغ

تبلیغات علیه ایران و مقامات ایرانی در خیابان آمریکا

گروهی پروژه اسرائیل در تازه ترین اقدامش بیلبوردی را علیه مقامات ایرانی در یکی از خیابان های نزدیک کاخ سفید نصب کرده است.

تبلیغات علیه ایران

اخبار داغ : گروهی که خود را ” پروژه اسرائیل ” می نامد در تازه ترین اقدام ” تبلیغات علیه ایران ” بیلبوردی را علیه مقامات ایرانی در یکی از خیابان های نزدیک کاخ سفید نصب کرده است.

تبلیغات علیه ایران , ضد ایران , تبلیغات ضد ایران , نابودی امریکا , نابودی اسرائیل

بنابر این خبر گروه‌های وابسته به رژیم صهیونیستی در آمریکا که در روزهای اخیر با هدف تحت فشار قرار دادن دولت و کنگره آمریکا بر سر توافق هسته‌ ای با ایران از همه نوع ابزارهای تبلیغی علیه این توافق استفاده می‌کنند؛ از دادن آگهی در روزنامه‌های پرتیراژ تا نصب بنر و بیلبوردهای خیابانی ..

در یک نمونه از این اقدامات, یک گروه صهیونیستی در آمریکا بیلبوردهای تبلیغاتی بزرگ علیه مقامات ارشد جمهوری اسلامی ایران در نزدیکی ساختمان‌های کنگره و کاخ سفید در خیابان‌های واشنگتن نصب کرده‌ است.

این گروه صهیونیستی که ” پروژه اسرائیل ” نام دارد, همچنین دو آگهی تمام‌صفحه در روزنامه‌های پرتیراژ آمریکا یعنی ” نیویورک‌ تایمز ” و ” واشنگتن پست ” منتشر کرده‌ که محتوای آنها هشدار نسبت به تبعات توافق هسته‌ای ایران است.

در بیلبوردی که این گروه در خیابان‌های واشنگتن و در نزدیکی ساختمان کاخ سفید و کنگره نصب کرده، حضرت امام خمینی ره , آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی , محمود احمدی‌ نژاد و آیت‌الله خامنه‌ای مد ظله العالی به عنوان مقامات ارشد جمهوری اسلامی طی سه دهه اخیر معرفی شده‌اند که خواستار نابودی آمریکا بوده‌اند.

عنوان اصلی این بیلبورد ” ایران هنوز عزم نابودی آمریکا را دارد ” است.

زیر تصاویر مقامات سال‌های ۱۹۷۹، ۱۹۹۵، ۲۰۰۵ و ۲۰۱۵ درج شده است که احتمالا منظور از این سال‌ها , زمان اظهارنظر صریح آنها علیه آمریکا بوده است.

گروه ” پروژه اسرائیل ” مدعی است که توانسته در شبکه‌های اجتماعی کمپینی ۲۰ میلیون نفری علیه توافق هسته‌ای با ایران ایجاد کند.

گفتنی است متاسفانه گروه پروژه اسرائیل ار نفوذها و ارتباطات سیاسی خوبی برخوردار است, بطوریکه هیئت مشاوران این سازمان در سال 2014 دوازده نفر از اعضای مجلس سنای امریکا را شامل میشدهند.

مجله شمالگردی

 منبع : فارس

0