قطع یارانه از سال 1395 واقعیت دارد ؟

به گزارش بخش خبر و به نقل از روزنامه ایران دیروز طرحی بین نمایندگان مجلس توزیع شد که بر اساس آن در سال 95 یارانه قطع خواهد شد.

جزئیات قطع یارانه

اخبار : به گزارش بخش خبر و به نقل از روزنامه ایران دیروز طرحی بین نمایندگان مجلس توزیع شد که بر اساس آن در سال آینده شایعه قطع یارانه به واقعیت تبدیل خواهد شد.

یارانه , قطع یارانه , ماجرای قطع یارانه , قطع یارانه از 95 , قطع یارانه از سال 95

در این طرح که به امضای علی مطهری , نادر قاضی پور , احمد امیرآبادی , علیرضا محجوب , مهرداد لاهوتی و .. رسیده است, در صورت تصویب مبلغ یارانه نقدی از 45 هزار و 500 تومان فعلی به 30 هزارتومان کاهش می یابد و سه ماه بعد این میزان به 15 هزار تومان می رسد و در نهایت از سال 95 هم پرداخت یارانه بجز افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی قطع می شود.

نادر قاضی پور یکی از امضا کنندگان طرح اما خبر داد بجز وی، مطهری , محجوب و مصباحی مقدم , دیگر امضا کنندگان , امضای خود را پس گرفته اند و طرح منتفی شده است.

قاضی پور همچنین از تهیه طرحی دو فوریتی برای افزایش تعرفه واردات خودرو تا 1000 درصد خبر داد و گفت که این طرح امروز تقدیم هیأت رئیسه می‌شود.

آیا این طرح به تصویب خواهد رسید ؟

آیا نمایندگان با این طرح موافقت خواهند کرد ؟

آیا از همان ابتدا مسئله آزاد شدن تمام نرخ ها بوده و پرداخت یارانه تنها یک بازی سیاسی ؟

آیا تمامی خانواده هایی که به سختی چرخ زندگی شان میگذرد راضی به ثبت نام در کمیته امداد ها و .. میشوند که طرح یارانه برای آنها قطع خواهد شد.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *