چهار افغانی متجاوز به زن تبعه خارجی دستگیر شدند

جزئیات دستگیری چهار افغانی متجاوز به زن تبعه خارجی اخبار ایران : به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران چهار افغانی متجاوز که به یک زن تبعه خارجی تجاوز کرده بودند دستگیر شدند. متاسفانه دوروز پیش , شنبه 28

جزئیات دستگیری چهار افغانی متجاوز به زن تبعه خارجی

اخبار ایران : به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران چهار افغانی متجاوز که به یک زن تبعه خارجی تجاوز کرده بودند دستگیر شدند.

چهار افغانی متجاوز , تجاوز , تجاوز افغانی , تجاوز به زن خارجی , تجاوز به زنان خارجی , تجاوز به زن تبعه خارجی , افغانی , تجاوز زنان افغان , تجاوز افغانی ها ,

متاسفانه دوروز پیش , شنبه 28 شهریور در یکی از مسیرهای کوهستانی شهر تهران چهار نفر مرد افغانستانی غیرمجاز یک زن تبعه خارجی را مورد آزار و اذیت قرار دادند.

به دنبال این حادثه فرد مذکور با مراجعه به کلانتری محل به طرح شکایت پرداحت که عوامل کلانتری بلافاصله در صدد شناسایی متعرضین برآمدند و موفق شدند یک نفر از متهمان را که در یکی از نقاط کوهستانی مخفی شده بود را دستگیر نمایند.

در ادامه و طی یک سلسله عملیات خاص پلیسی سه نفر دیگر از متجاوزین که به سمت مرز افغانستان متواری شد بودند مورد شناسایی قرار گرفته و در کمتر از 24 ساعت در یکی از شهرستانهای مرزی کشور دستگیر و در نهایت هر چهار نفر متهم به همراه پرونده متشکله به مرجع قضایی معرفی شدند.

بر همین اساس تمامی مراتب از طریق پلیس بین الملل ناجا به سفارت خانه های مربوطه اعلام گردیده است.

مجله شمالگردی 

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *