تسهیلات بانک ها

شرایط دریافت وام ازدواج 10 ملیونی اعلام شد

وام ازدواج 10 ملیونی تسهیلات بانک ها : عباس هاشمی مدیر کل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت, معدن و تجارت در خبری شرایط دریافت وام ازدواج 10 ملیونی را اعلام کرد.   هاشمی با اشاره به طرح

وام ازدواج 10 ملیونی

تسهیلات بانک ها : عباس هاشمی مدیر کل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت, معدن و تجارت در خبری شرایط دریافت وام ازدواج 10 ملیونی را اعلام کرد.

 

هاشمی با اشاره به طرح حمایتی دولت براساس تبصره ۲۶ قانون بودجه سال ۹۴ در قالب تسهیلات 10 میلیون تومانی به زوجین گفت : هدف از این طرح حمایت از تولید کنندگان داخلی است تا خریداران واقعی بتوانند کالای مورد نیاز خود را به صورت اقساطی تامین کنند.

مدیر کل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد : در این طرح زوجین با پرداخت سود معقول سالیانه اقدام به خرید کالای مورد نیاز خود می کنند و در بین مشارکت کنندگان، تولیدکنندگانی هم هستند که با نرخ فروش نقدی اقدام به فروش اقساطی کالای تولیدی خود می کنند.

وی اظهارداشت : آئین نامه اجرایی این طرح براساس قانونی است که به تصویب مجلس رسیده است و چنانچه افرادی تمایل به استفاده از این تسهیلات را نداشته باشند، می توانند از تسهیلات وام ازدواج به صورت نقدی و طرح خریدکالای مصرفی با دوام تا سقف خرید ۸ میلیون تومان استفاده کنند.

عباس هاشمی ادامه داد : با مراجعه به سایت وزارت صنعت, معدن و تجارت با تولید کنندگان و فروشگاه های ارائه دهنده کالا آشنا و نسبت به انتخاب و طی نمودن مراحل بعدی شامل اعتبار سنجی و دریافت پیش فاکتور و دریافت کالا اقدام می کنند.

وی تاکید کرد : در این شرایط دولت با تولیدکنندگان طرف بوده و پولی بین خریداران و فروشندگان مبادله نمی شود, عدم استفاده از منابع و تسهیلات بانکی به دلیل محدودیت های موجود, این طرح را از سایر طرح ها متمایز کرده است، لذا با این روش و به دلیل عدم گردش وجوه نقدی جلوی هرگونه تقلب و صدور فاکتورهای صوری گرفته خواهد شد.

مجله شمالگردی

0