اخبار داغ

بینایی قربانی اسیدپاشی سهیلا جورکش بازگشت

سهیلا جورکش قربانی اسیدپاشی که بینایی اش را از دست داده بود به لطف خدا و پزشکان توانسته باز هم ببیند.
..

بازگشت بینایی قربانی اسیدپاشی سهیلا جورکش

اخبار داغ : سهیلا جورکش قربانی اسیدپاشی که بینایی اش را از دست داده بود به لطف خدا و پزشکان توانسته باز هم ببیند.

قربانی اسیدپاشی , اخبار داغ , خبرهای داغ , خبر داغ , جدیدترین خبرهای داغ , اخبار روز , خبر روز , سهیلا جورکش , عکس سهیلا جورکش

ساعت 12 ظهر 24 شهریور سهیلا جورکش قربانی اسیدپاشی اصفهان برای دومین بار در بیمارستان باراکر اسپانیا تحت عمل جراحی قرار گرفت, او که پیش از عمل جراحی اش در گفت و گویی کوتاه گفته بود برای رفتن به اتاق عمل آماده می شود و از مردم ایران التماس دعا داشت دیروز پیام امید را به همه ناامیدان داد.

مادر سهیلا جورکش گفت : ” روز چهارشنبه ساعت 12 ظهر به وقت ایران سهیلا با ذکر “یا علی مدد” راهی اتاق عمل شد.

عمل جراحی روی چشم چپ انجام شد و حدود دو ساعت طول کشید. دکتر ” تمپرانو ” هنگام عمل، چشم راست سهیلا را دوخته و قرار است سال آینده چشم مصنوعی بگذارند.

او در مورد وضعیت بینایی دخترش توضیح داد: «بینایی سهیلا در حدی است که فعلاً اجسام را می بیند اما بعد از 24 ساعت بعد درصد بینایی او مشخص می شود.

مادر جورکش در ادامه از حمایت های همه جانبه و تقبل هزینه ها توسط رئیس جمهوری و برادرش حسین فریدون قدردانی کرد و گفت : علاوه بر حمایت های رئیس جمهوری و همچنین حسین فریدون, حمایت روحی دوستانی مانند دکتر ملکی, دکتر جوادی و فدایی فر سفیر ایران, استاد منصور همایونی نژاد, خانم همایونی نژاد به خانواده ما و سهیلا دلگرمی می داد و در روحیه دخترم بسیار مؤثر بود.

سهیلا جورکش درباره وضعیت خود گفته بود ” برای من همین کافی است که تا حدی بینایی ام را به دست بیاورم که بتوانم زیبایی دنیا را ببینم و شکر گزار خداوند باشم و از طرف دیگر دامنگیر خانواده ام نباشم ” او که همواره گفته ” تا شقایق هست زندگی باید کرد  ” بعد از عمل جراحی به مادرش گفت توانستم اسید را شکست دهم, احساس می کنم تازه متولد شده ام.

سهیلا جورکش دختر 27 ساله ای که در روز 9 مهر ماه سال 93 در خیابان بزرگ مهر اصفهان توسط موتورسوار ناشناسی قربانی حادثه اسیدپاشی شد و در بیمارستان های فارابی و مطهری تحت درمان قرار گرفت.

او تنها قربانی اسیدپاشی بود که وزیر بهداشت شبانه به ملاقاتش در بیمارستان شهید شیرودی رفت و چشمان این دختر را معاینه کرد؛ بعد از آن بود که سهیلا عمل پیوند قرنیه چشم انجام داد که البته این جراحی با موفقیت انجام نشد و همچنان چشم قربانی اسیدپاشی از بینایی محروم ماند.

غیر از سهیلا, سه زن دیگر نیز مورد حمله موتورسوار ناشناسی قرار گرفتند که زنان و دختران اصفهانی را هدف اسیدپاشی قرار می داد, متأسفانه تاکنون هیچ سرنخی از بازداشت عوامل این ماجرا به دست نیامده است.

انشالله در آینده نه چندان دورشاهد سلامتی و بهبود تمام قربانیان اسیدپاشی باشیم.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *