اخبار داغ

جزئیات پیدا شدن جنین در دانشگاه تهران !

ماجرای پیدا شدن جنین در دانشگاه تهران از این قرار است که دقیقا هفته گذشته پنج شنبه کارگرانی که در حال چمن زنی و آبیاری فضای سبز بودند در حیاط مدرسه با جنینی برخورد کردند.

پیدا شدن جنین در دانشگاه تهران

اخبار داغ : ماجرای پیدا شدن جنین در دانشگاه تهران از این قرار است که دقیقا هفته گذشته پنج شنبه کارگرانی که در حال چمن زنی و آبیاری فضای سبز بودند در حیاط مدرسه با جنینی برخورد کردند.

جنین در دانشگاه تهران , جنین , پیدا شدن جنین در دانشگاه تهران , کشف جنین در دانشگاه تهران , خبر داغ , اخبار داغ , خبرهای داغ , مطالب داغ

 

پس از این ماجرا, مسئولان دانشگاه با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفتند و ماجرا را اطلاع دادند.

با اعلام این خبر به مأموران کلانتری 125 یوسف آباد گروهی از آن ها برای تعیین صحت و سقم گزارش وارد صحنه شدند.

پس از تأیید گزارش کشف جنین در فضای سبز دانشگاه، ماجرا به محسن مدیر روستا بازپرس کشیک قتل گزارش شد.

با اعلام این گزارش و به دستور قاضی پرونده، این جنین به پزشکی قانونی منتقل شد تا آزمایشات لازم بر روی آن انجام شود.

به دستور محسن مدیر روستا بازپرس شعبه ششم دادسرای وی‍‍‍‍ژه امور جنایی تهران قرار است تست دی ان ای نیز برروی این جنین انجام شود تا هویت آن و اینکه به چه کسی تعلق دارد، معلوم شود.

این پرونده تا کشف معمای مرموز سرنوشت این جنین همچنان در شعبه ششم بازپرسی مفتوح است.
پاسخ دانشگاه تهران به خبر پیدا شدن جنین در حیاط دانشگاه

محمدرضا تقی دخت در گفت و گو با ایسنا با بیان این مطلب گفت: دانشگاه تربیت بدنی دانشگاه تهران در پردیس 2 این دانشگاه و در خیابان امیرآباد واقع شده است که از یک طرف به بلوار کردستان، از یک طرف به کارگر شمالی و از یک طرف دیگر به امیرآباد منتهی می شود بنابراین محدوده بزرگی را در بردارد.

وی با بیان اینکه سرتاسر حیاط دانشگاه دیوارکشی نشده است، اظهار کرد: بخشی از حیاط دانشگاه با نرده محصور شده است. بنابراین تردد برای حیواناتی مانند سگ و روباه آسان است و این حیوانات گاهی به راحتی وارد این محدوده می شوند.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل روابط عمومی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه این جنین در قسمت های مرکزی دانشکده یافت نشده است، افزود: جنین یافت شده در بخش دورافتاده ای از پردیس شماره 2 یعنی نقطه ای دور افتاده از قسمت مرکزی دانشکده پیدا شده است.

تقی دخت با بیان اینکه جنین پیدا شده متعلق به 15 سال پیش است، اظهار کرد: با توجه به وجود مجموعه های آزمایشگاهی مربوط به دانشکده پزشکی در خیابان امیرآباد حدس زده می شود جنین پیدا شده مربوط به یکی از این آزمایشگاه ها بوده که زیر خاک دفن شده و توسط حیوانات پیدا و به این نقطه از دانشگاه حمل شده است.

وی در مورد اخباری مبنی بر انجام دادن آزمایش دی ان ای روی جنین یافت شده است، توضیح داد: از آنجایی که نگهبان با نیروی انتظامی تماس گرفته بوده, نیروی انتظامی برحسب وظیفه خود در محل حاضر شده و جنین پیدا شده را برای انجام آزمایشات دی ان ای به محل انجام آزمایش حمل کرده است.

در عصر جاهلی تنها دختران را زنده به گور میکردند و امروزه هزاران جنین اعم از پسر و دختر در سرتاسر دنیا در کوچه و خیابان رها میشوند.

مجله شمالگردی

0