درمان سردرد و سرگیجه با استفاده از سنگ پا در حمام

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که دارای سردرد و سرگیجه می باشید, ما استفاده از سنگ پا در حمام را به شما پیشنهاد میکنیم

درمان سردرد و سرگیجه

پیشگیری از بیماری ها : اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که دارای سردرد و سرگیجه می باشید, ما استفاده از سنگ پا در حمام را به شما پیشنهاد میکنیم. سنگ پا در پیشگیری و درمان سردرد و سرگیجه بسیار مفید می باشد.

سردرد , سرگیجه , درمان سردرد , درمان سرگیجه , علت سردرد , علت سرگیجه , پیشگیری از سردرد , پیشگیری از سرگیجه , راه درمان سردرد , راه درمان سرگیجه ,

سید جواد علوی کارشناس طب سنتی اظهار کرد : بهترین حمام آن است که فضایش بزرگ و سقفش بلند و آبش تمیز است.

به‌گفته وی, بهتر است که به‌طور ناگهانی زیر دوش قرار گرفته نشود و برای شست‌ و شوی ابتدا از آب نیم‌ گرم استفاده شود.

ایشان افزودن افزود : استحمام بلافاصله بعد از جماع, خشم و شادی زیاد بیش از حد مضر است،

همچنین هنگام پری معده و گرسنگی استحمام نباید صورت پذیرد,

علوی بیان کرد: خوردن و نوشیدن در حمام و بلافاصله بعد از خروج از حمام زیان‌آور است، زیرا این حالت بدن گرم و متخلخل است و غذا قبل از هضم کافی جذب شده موجب سده و امراض دیگر می‌شود.

وی ادامه داد: جماع نزدیکی جنسی در حمام بسیار مضر است و خواب مختصر بعد از حمام مفید است.

این کارشناس طب سنتی گفت : استفاده از سنگ پا در حمام برای رفع سردرد و اکثر بیماری‌ های دماغی مفید است. علوی افزود: پودر سدر مخلوط با آب برای رفع چرک‌های بدن بسیار مؤثر است.

وی بیان کرد : حمام رفتن بعد از غذا به چاق کردن بدن کمک می‌کند و حمام با شکم خالی موجب لاغری می‌شود. همچنین حمام کردن زمانی که فرد تب دارد, مضر است.

این کارشناس طب سنتی خاطرنشان کرد : بهتر است افراد بعد از حمام در معرض هوای بیرون قرار نگیرند چرا که بر اثر استحمام منافذ پوست باز می‌شود و اگر در معرض هوای سرد قرار گیرند سرما سریع وارد بدن می‌شود و منجر به بیماری‌های دماغی مانند سردرد می‌شود.

لازم به ذکر است شستشوی پا با آب سرد ” گرم مزاج ها ” و با آب گرم ” سرد مزاج ها ” زمانی که قصد ترک حمام را دارید بسیار در درمان سردرد مفید است.

بخش سلامت مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *