تسهیلات بانک ها

وام مسکن مهر 30 ملیون تومان اعلام شد !

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن اعلام کرد : پارسال که شورای پول و اعتبار با افزایش ۵ میلیون تومانی تسهیلات مسکن مهر از ۲۵ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان موافقت کرد.
..

وام مسکن مهر

تسهیلات بانک ها : قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن اعلام کرد : پارسال که شورای پول و اعتبار با افزایش ۵ میلیون تومانی تسهیلات مسکن مهر از ۲۵ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان موافقت کرد اما به علت اینکه سقف اعتبارات تسهیلات ۵۰ هزار میلیارد تومان ثابت مانده بود، امکان افزایش این تسهیلات برای تمام واحدهای مسکن مهر وجود نداشت و تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی فقط مشمول ۲۷۰ هزار واحد مسکونی شد.

وام مسکن مهر , مسکن مهر , اخذ وام مسکن مهر , مسکن مهر امسال , وام مسکن مهر 30 تومانی , وام مسکن مهر 30 ملیون تومانی , اخذ وام مسکن

احمد اصغری مهرآبادی گفت : وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور درخواست کرد سقف تسهیلات مسکن مهر ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد و سقف تسهیلات ۵۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تعیین شود.

وی افزود : بعد از نامه وزیر راه و شهرسازی، معاون اول رئیس جمهور نیز از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و رئیس کل بانک مرکزی خواست تا در جهت تکمیل واحدهای مسکن مهر که تعهد جدی دولت است، افزایش سقف تسهیلات به ۵۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بررسی شود.

مهرآبادی گفت: این مبلغ از محل وصول اقساط مردم قابل تامین است و نیازی به استفاده از خط اعتباری بانک مرکزی وجود ندارد. از ۱۰۶ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر که سهم اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در شهرهای بیش از ۲۵ هزار نفر است، هفته پیش ۹۱ هزار و ۵۰۰ واحد به بهره برداری رسید.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: ۱۵ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده در شهرهای بیش از ۲۵ هزار نفر استان تهران تا پایان امسال تکمیل و واگذار می شود. تعداد واحدهای مسکن مهر استان تهران اعم از شهرهای جدید پرند، پردیس، اندیشه، شهرهای کمتر از ۲۵ هزار نفر و بیش از ۲۵ هزار نفر جمعیت حدود ۳۳۰ هزار واحد است که غیر از واحدهای مسکن مهر شهرهای بیش از ۲۵ هزار نفر که تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

شمالگردی / مهر

 

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *