اخبار داغ

لیندسی گراهام رئیس جمهور آمریکا شوم حمله به ایران اولویت اولم است

لیندسی گراهام , اگر در انتخابات پیروز شوم و رئیس جمهور امریکا بشوم حمله به ایران جزو اولویت برنامه هایم خواهد بود.

حمله به ایران توسط آمریکا

اخبار داغ : لیندسی گراهام , نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا در گفتگویش با نشریه دی سایت الام کرده است اگر در انتخابات پیروز شوم و رئیس جمهور امریکا بشوم حمله به ایران جزو اولویت برنامه هایم خواهد بود.

اخبار داغ , خبر داغ , خبرهای داغ , جدیدترین اخبار داغ , خبرهای داغ جدید , حمله به ایران , حمله آمریکا به ایران , حمله به کشور ایران , آمریکا به ایران حمله کرد

وی درباره مخالفت خود با توافق هسته‌ ای اوباما با ایران گفت : بسیاری از توافقات و سازش‌ها را من نمی توانم بفهمم این توافق بزرگترین خطایی است که جهان آزاد تا به حال انجام داده است و اگر ایران در حالی که من رئیس جمهوری آمریکا هستم برای ساختن بمب اتمی تلاش کند من آن را متوقف خواهم کرد. من این رژیم , تاسیسات هسته‌ ای آن , نیروی دریایی و هوایی آن را نابود خواهم کرد.

من وارد جنگ می شوم و پیروز خواهم شد.

گراهام در پاسخ به این پرسش که آیا جنگ عراق برای شما یک درس تلخ نیست گفت : این جنگ چیزهای را به ارمغان آورده است, طبیعتا بوش خطاهایی مرتکب شده است اما بزرگترین خطای ما این بود که زود از این کشور عقب نشینی کردیم.

در ادامه این نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا سیاست آلمان در قبال اوکراین را خطایی بزرگ ارزیابی کرده و تصریح کرد : من در صورتی که رئیس جمهوری آمریکا شوم ارتش آمریکا را شدیدا توسعه می دهم و بودجه دفاعی کشورمان را به شدت افزایش می دهم.

من آلمان و دیگر شرکای خود در ناتو را هم مجاب می کنم که اقدامی مشابه را انجام دهند. من اروپا را با گاز آمریکا تامین می کنم تا به روسیه غیر وابسته شود.

شما آلمانی ها با رویکرد خود شدیدا در برابر پوتین شکست خواهید خورد.

• نکته ی قابل تامل این ادعا این است که وی در بخشی میگوید ( من این رژیم , تاسیسات هسته‌ ای آن , نیروی دریایی و هوایی آن را نابود خواهم کرد. ) میشود از این جمله متوجه شد که آمریکایی ها سخت از قدرت نیروی دریایی و هوایی نظام جمهوری اسلامی ایران می هراسند.

مجله شمالگردی

0