اخبار داغ

برگشت سید محمد حسینی به ایران به چه چیز بستگی دارد؟!

جریان برگشت سید محمد حسینی به ایران چیست ؟

برگشت سید محمد حسینی به ایران

اخبار داغ : سید محمد حسینی مجری فراری که خام وعده و وعید عناصر ضد انقلاب شده بود و از ایران فرار کرد و برای گرفتن پناهندگی اقدام به مصاحبه های جنجالی و دروغ بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران کرده بود با گذشت مدت کمی متوجه چهره ی پنهان عناصر ضد انقلاب شده و امروز با شرمندگی قصد برگشت به کشور را دارد. اما قطعا بخشش و برگشت سید محمد حسینی به ایران به همین راحتی ها نخواهد بود.

سید محمد حسینی , سید محمد حسینی در ایران , برگشت سید محمد حسینی , بازگشت سید محمد حسینی , اخبار از سید محمد حسینی , عکس سید محمد حسینی , خبر داغ , اخبارداغ

جریان کامل خبر از این قرار است که سید محمد حسینی که در ایران طرفداران بی شماری داشت و یکی از مجریان دوست داشتنی صدا و سیما بوده پس از نمک نشناسی نسبت به رسانه‌ ملی و مردم ایران از ایران به دوبی رفت, ابتدا در یک شبکه درجه سوم , مسابقه‌ای مبتذل اجرا کرد که از شدت ضعف تعطیل شد.

سپس به قبرس رفت و مدتی نقش تبلیغات‌ چی بنگاه‌های ملکی ایرانی را بازی کرد و پس از آن از آمریکا پناهندگی گرفت و در شبکه‌ های بهایی و سلطنت‌ طلب , شروع به انکار ارزش‌ های دینی و اهانت به عناصر متدین نمود.

سید محمد حسینی , سید محمد حسینی در ایران , برگشت سید محمد حسینی , بازگشت سید محمد حسینی , اخبار از سید محمد حسینی , عکس سید محمد حسینی , خبر داغ , اخبارداغ

او با عناصر فراری ضدانقلاب عکس یادگاری گرفت و برای حفظ موقعیت خود علیه انقلاب مصاحبه کرد اما حالا گویا تاریخ مصرف وی تمام شده است و برای بازگشت به ایران واسطه‌ تراشی می‌کند.

نکته ی قابل توجه دیگر این است که وی مدتی پیش در گفت‌ و گویی رسانه‌ای اعتراف کرده است که دچار افسردگی شده است.

مجله شمالگردی / کیهان

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *