اخبار داغ

رابطه با زن شوهردار به قتل ختم شد

قتل در پارک چیتگر بخاطر رابطه با زن شوهردار
..

قتل چیتگر بخاطر رابطه با زن شوهردار

اخبار داغ : متاسفانه با روند روزافزون القای بی حیایی چه از سوی رسانه های فارسی زبان غربی و چه مشکلات اقتصادی داخل کشور هر روز شاهد خبرهای ناگواری از به اوج ذلت رسیدن جامعه ای انسانی هستیم, که اخبار زیر نشان دهنده ی آینده تیره و تاریک بشر می باشد. خیانت کلمه ی وحشتناکی که برخلاف باورهای نادرست برخی ایرانیان حتی در فرهنگ غرب هم قابل قبول نبوده در کشور ما روند رو به رشدی را دارد. اما واقعا علت چیست ؟

رابطه با زن شوهردار , زن شوهر دار , رابطه با نامحرم , قتل , اعدام , رابطه جنسی با زن شوهردار , زنا , زنا زاده , رابطه با زن , رابطه با دختر , رابطه با پسر , رابطه با مرد , رابطه با جنس مخالف ,

در ساعت ۱۹:۰۰ تاریخ ۲۵ مرداد وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت در پارک چیتگر به کلانتری ۱۸۱ عوارضی اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل و بررسی‌های اولیه مشخص شد جوانی ۳۰ ساله بر اثر اصابت ضربه چاقو به ناحیه گردن و به علت خونریزی شدید فوت کرده است.

همزمان خانم جوانی بنام الهام ” ۲۴ ساله ” در محل جنایت حضور داشت که عامل ارتکاب جنایت را همسرش معرفی و عنوان کرد: همسرم با مقتول درگیر شد و پس از زدن چاقو به گردن «حمید» (مقتول), با یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ از محل فرار کرد.

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور شعبه هشتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران, پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات الهام الهام پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی, اظهارات مختلف و بعضا متناقض را مطرح کرده اما نهایتا در آخرین اعترافاتش عنوان کرد:  از چندی پیش با مقتول که همسایه سابق ما بود, ارتباط داشتم پس از گذشت مدتی, همسرم به من شک کرد و من نیز به همین علت از مقتول درخواست کردم تا ارتباطش را با من قطع کند اما او که چندی پیش از همسرش متارکه کرده بود, اصرار داشت که من از همسرم جدا شده و با او زندگی کنم.

روز حادثه با مقتول تماس گرفتم تا برای آخرین بار با او صحبت کرده و از او بخواهم تا دیگر با من کاری نداشته باشد.

مقتول با یک دستگاه خودرو پراید به محل قرار آمد و من را سوار ماشین کرد و هر دو نفر به پارک چیتگر رفتیم, در حالی که در داخل ماشین در حال صحبت بودیم, ناگهان همسرم با موتور به ما نزدیک شد و من با دیدن وی از ماشین پیاده شدم؛ مقتول نیز از ماشین پیاده شد که همسرم با چاقوی همراه خود ضربه‌ای به گردنش زد و از من خواست تا به همراه وی از محل فرار کنم اما من در محل ماندم و او به تنهایی فرار کرد.

من قاتل هستم با توجه به شناسایی محل سکونت عامل جنایت در محدوده میدان فلاح, کارآگاهان به این محل مراجعه و در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که قاتل به نام سعید “۳۲ ساله” از محل سکونت خود متواری شده است.

همزمان با آغاز اقدامات پلیسی جهت دستگیری سعید، کارآگاهان اداره دهم با مراجعه به خانواده سعید و انجام مشاوره از آنها درخواست کردند تا نسبت به معرفی سعید به اداره دهم پلیس آگاهی همکاری کنند؛ سرانجام در تاریخ ۹ شهریور، سعید با مراجعه به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ خود را معرفی و صراحتا عنوان کرد که مقتول را با ضربه چاقو به قتل رسانده است.

سعید در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : روز حادثه من سرکار بودم که همسرم با من تماس گرفت و اصرار کرد تا به خانه بروم اما زمانی که به خانه مراجعه کردم، او حضور نداشت به تصور اینکه اتفاقی افتاده چاقویی را از آشپزخانه برداشته و از خانه بیرون آمدم که همسرم مجددا با من تماس گرفت و خواست که به پارک چیتگر بروم.

زمانی که به پارک رسیدم, همسرم را مشاهده کردم که در داخل یک خودرو در حال صحبت کردن با مقتول است؛ پس از نزدیک شدن به آنها، همسرم با دیدن من از ماشین پیاده شد و به دنبال او مقتول نیز از ماشین پیاده شد که با او درگیر و با چاقو ضربه‌ای به گردنش زدم که روی زمین افتاد و من از محل فرار کردم.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده, معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ, با اعلام این خبر گفت : با وجود شناسایی عامل اصلی جنایت و اعتراف صریح متهم به ارتکاب قتل عمد, همچنان در این پرونده مواردی جهت بررسی صحت اظهارات متهم و همسرش و تکمیل پرونده وجود دارد؛ لذا دستور بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده برای متهم اصلی پرونده و همچنین همسرش صادر شد تا تحقیقات کاملی از آنها انجام شود.

مجله شمالگردی

0