دانستنی های زیبایی

داشتن گونه های سفت و برجسته

چه کار کنیم تا گونه های سفت و برجسته ای داشته باشیم ؟ ..

چه کار کنیم تا گونه های سفت و برجسته ای داشته باشیم ؟

دانستنی های زیبایی : افتادگی گونه ها از لحاظ ظاهری بر سن افراد اضافه میکند و در نهایت باعث کاهش زیبایی ظاهری خواهد شد که در این مطلب با ورزش هایی برای داشتن گونه های سفت و برجسته و شادابی هرچه بیشتر سیمای شما آشنا خواهیم شد.

گونه های سفت و برجسته , داشتن گونه های سفت و برجسته , گونه های سفت , داشتن گونه های سفت , زیبایی , داشتن زیبایی , راه هایی برای داشتن زیبایی , زیبا بودن , زیبایی صورت , گونه زیبا داشتن , سفت شدن گونه چجوری گونه های سفت داشته باشم ,

1, صاف بنشینید و با لب‌ های بسته و حالتی راحت, صورتتان رو به جلو باشد, با استفاده از عضلات گونه, لب‌ های خود را به جلو و عقب ببرید ” در واقع لب‌ ها را غنچه کنید و دوباره به حالت عادی برگردید “, حین انجام این ورزش با استفاده از انگشت‌ ها, از به‌کارگیری عضلات گونه مطمئن شوید.

2, لب‌ ها را غنچه کنید و تا ۱۰ بشمارید, استراحت کنید و دوباره این حرکت را تا ۱۰ بار انجام دهید.

3, با لب‌ های بسته, لبخند آرامی بزنید و بعد سعی کنید گونه‌ ها را به سمت داخل دهان و دندان‌ ها بکشید.

4, برای انجام این نرمش به آینه نگاه کنید, لب بالای تان را جمع کنید؛ در واقع گوشه لب‌ ها به سمت بالا باشد و حالا عضلات گونه را به سمت چشم‌ ها حرکت دهید, در این مرحله سعی کنید لب بالا, بینی‌تان را لمس کند, تا ۱۰ بشمارید و در همین حالت بمانید, استراحت کرده و بار دیگر نیز این حرکت را تکرار کنید.

5, مثل نرمش قبل, حین انجام این نرمش هم به آینه نگاه کنید, تا جایی که می‌ توانید, لبخندی عریض و پهن بزنید؛ درحالی که لب‌ هایتان بسته بوده و گوشه دهان به سمت بالا برگشته است. سعی کنید گوشه لب‌ ها تا جایی که ممکن است به گوش‌ هایتان نزدیک شود؛ البته هرقدر دهان کوچک‌ تری داشته باشید, این اتفاق غیرممکن‌ تر است اما شما سعی کنید این اتفاق بیفتد, چون صرفا حرکت ماهیچه‌ های گونه مهم است.

6, حالا بینی‌ تان را چین بدهید و در آینه, بالا رفتن و کشیده‌ شدن ماهیچه‌‌ های گونه را ببینید. تا ۵ بشمارید و بعد از استراحت کافی, ۱۰ بار این حرکت را تکرار کنید.

7, لب‌ ها و دندان‌ ها را بسته نگه دارید و لب بالا را باد کنید “درست مثل مواقعی که گونه‌ها را مثل بادکنک باد می‌کنیم” همین حالت را حفظ کنید و تا ۱۰ بشمارید.

8, حالا این حالت بادکنکی را به گونه چپ منتقل کنید و تا ۱۰ بشمارید و بعد از آن هم به لب پایین و باز هم تا ۱۰ بشمارید, در نهایت, این بادکنک خودساخته را به گونه راست ببرید و برای آخرین‌ بار تا ۱۰ بشمارید.

بعد از استراحت کافی, ۵ بار دیگر نیز تمام این مراحل را طی کنید.

شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *