اخبار برتر

خواستگاری مهناز هدایتی از شاهزاده وهابی !

مهناز هدایتی در اقدامی عجیب از محمد بن سلمان وزیر دفاع وهابی های خونریز و ضدشیعه و دشمن درجه یک ایران و ایرانی رسما خواستگاری کرد.
..

خواستگاری مهناز هدایتی از شاهزاده محمد بن سلمان ولی ولیعهد عربستان

اخبار برتر : مهناز هدایتی در اقدامی عجیب از محمد بن سلمان وزیر دفاع وهابی های خونریز و ضدشیعه و دشمن درجه یک ایران و ایرانی رسما خواستگاری کرد.

مهناز هدایتی , عکس مهناز هدایتی , خواستگاری مهناز هدایتی از شاهزاده وهابی , تصاویر مهناز هدایتی , فیلم مهناز هدایتی , شاهزاده محمد بن سلمان , اخبار داغ , خبر داغ , خواستگاری مهناز هدایتی ,

قابل ذکر است مهناز هدایتی قبلا معشوقه حسن داعی حامی صهیونیست گروهک منافقین در آمریکا بوده است همچنین وی چندی پیش نیز سروده ای درباره نخست وزیر انگلیس منتشر کرد که مورد تمسخر سایر فتنه گران نیز قرار گرفته بود.

وی در بخشی از این خواستگاری نامه نوشته است که : جناب آقای شاهزاده محمد بن سلمان ولی ولیعهد کشور محترم سعودی من مهناز هدایتی شاعر نویسنده متولد کشور ایران باستان این سرزمین کهن زرخیز با تاریخ هزاران ساله در جهان مقیم کشور زیبای انگلستان از شما رسما خواستگاری عاشقانه می کنم.

می خواهم با درخواست خواستگاری از شما پاسخ گوی قلب رنج دیده ام باشم قلبی که سال هاست درگیر عشق زیبای شما شده است ..

گفتنی است در این میان حمیدرضا سلیمانی روحانی نمای فتنه گر ” از کارمندان مجمع تشخیص مصلحت ” و دوست مهدی خزعلی هم از این احمق حمایت کرده است ! البته باید گفت که این همفکری و قرابت نظر بین اصلاح طلبان و فتنه گران و تکفیری های وهابی و داعش پرور چیز عجیبی نیست زیرا این جماعت با اینکه مدعی دموکراسی اند ولی روحیات و عقایدشان بسیار خطرناک می باشد و محدود کننده, و پیش از این هم محمد قوچانی از تئوری پردازهای این جماعت گروه داعش را یک گروه اصلاح طلب خطاب کرده بود!

گفتنی است مهناز هدایتی شاعره سلطنت طلب و حامی فتنه سبز و جریانات براندازی نظام ایران می باشد.

نکته ای که قابل تامل است ایرانی خواندن خود و افتخار به تاریخ چندهزار ساله ایران است در حالیکه بارها این افراد در شعارهایشان عربستان و نژاد عرب را مورد اهانت قرار داده اند و می دهند. ( هرچند آن اهانت ها تنها به خاطر اسلام است .. )

کمپین ها و .. در جریان اخیر تجاوز به زائران ایرانی از سوی همین افراد قابل گفتن نیست اما اینکه چگونه این بانو به یکباره عاشق یک وهابی ضد شیعه و ضد ایرانی شده جای بحث دارد. شاید چهره ی زیبای ولیعهد و ثروتش باعث تغییر نظر و فوران زدن این عشق بوده است.

امیدواریم مردم کشورمان نیز چهره ی واقعی این سلطنت طلب ها و ضد نظام ها را بهتر بشناسند.

عصر امروز / شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

۱ دیدگاه

  1. هنا همسرمحمدبن سلمان در ۹ بهمن ۱۳۹۴:

    اي جانم اي جانم امل وهابية السعودية مهناز الهدايتي كمبودية محبة دارة

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *