اخبارگیلان

تصادف کودک دوساله بخاطر بی حواسی پدر و مادرش!

سرهنگ مهیار رستگار در تشریح خبر تصادف کودک دوساله فرمود : متاسفانه شب گذشته حوالی ساعت 23 در محور رشت به انزلی در مقابل یکی از رستوران های جاده خانواده ای که قصد عبور از عرض جاده را داشتند به دلیل سهل انگاری کودک دوساله شان را از دست دادند.

تصادف کودک دوساله در گیلان

اخبار گیلان : رئیس پلیس گیلان , سرهنگ مهیار رستگار در تشریح خبر تصادف کودک دوساله فرمود : متاسفانه شب گذشته حوالی ساعت 23 در محور رشت به انزلی در مقابل یکی از رستوران های جاده خانواده ای که قصد عبور از عرض جاده را داشتند به دلیل سهل انگاری کودک دوساله شان را از دست دادند.

رئیس پلیس راه گیلان افزود : تنها یک لحظه غفلت در نگهداری کودک دو ساله و رها شدن او از دست مادر موجب برخورد او با سواری پراید شد که در اثر این حادثه کودک مصدوم بلافاصله به بیمارستان انتقال داده شد اما به دلیل سن کم و شدت صدمات وارده متأسفانه طاهای دو ساله جان خود را از دست داد.

سرهنگ رستگار با بیان اینکه بدلیل تاریکی جاده و رها شدن ناگهانی کودک نمی‌توان نقش و تقصیر قابل توجهی را برای سواری پراید در وقوع این حادثه در نظر گرفت، افزود: علت اصلی مرگ این کودک تنها سهل‌انگاری والدین او است.

وی عدم احساس مسئولیت را دلیل چنین اتفاق ناگواری دانست و افزود: وقوع چنین حوادثی ضربات مهلکی را بر پیکره خانواده وارد می‌کند, والدین باید در هنگام تردد در معابرعمومی و خیابان‌ها با دقت و وسواس بیشتری مراقب کودکان خود باشند و هرگز آن‌ها را به حال خود رها نکنند.

شمالگردی

0