اخبار سیاسی

رحیم پور نیروی مبارز چریک به جبهه های مقاومت اعزام کنید

اخبار سیاسی : حسن رحیم پور , عضو شورای انقلاب فرهنگی گفت : برای مقابله با دشمن تعارف نکنیم, صدهزار نیروی چریک برای حضور در عملیات های رزمی و نظامی ..

شمال گردی : اخبار سیاسی

حسن رحیم پور , عضو شورای انقلاب فرهنگی گفت : برای مقابله با دشمن تعارف نکنیم, صدهزار نیروی چریک برای حضور در عملیات های رزمی و نظامی آماده کنیم. طبق قرآن و قانون اسلامی و فرامین امام و رهبری و فرامین شرعی سپاهی جهادی عملیاتی تشکیل شود تا به سرزمین های اسلامی که مورد هجوم دشمن قرار می گیرند کمک شود, باید صدهزار نیروی چریک برای حضور در عملیات های رزمی و نظامی آماده کنیم.

حسن رحیم پور ,اخبار , اخبار داغ , اخبار فرهنگی , اخبار ایران , اخبار روز , اخبار داغ روز , جدیدترین خبرها , مهمترین خبرها , خبر , خبر روز , خبر روز , سایت تحلیلی خبر , خبرهای روز , خبر ایران , اخبار سینما , خبر فرهنگی , خبر سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار سیاسی , اخبار جهان , خبر جهان ,  , اخبار داغ ,  رحیم پور , مبارز چریک , چریک , مبارزین چریک ,

حسن رحیم پور ازغدی در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه تهران با اشاره به دو نکته مهم در باب بازاراسلامی و اقتصاد مقاومتی گفت : اگر به انقلاب اسلامی اجازه خود کم بینی داده شود و کسانی در داخل حاکمیت و یا خارج از کشور در جبهه انقلاب و خارج آن مدام در گوش انقلاب بخوانند به اندازه دهانت سخن بگو و بر سر ارزش های انقلابی بزنند, کوتوله های داخل و خارج برای انقلاب شاخ و شانه می کشند و مسئله می سازند. مسئله های انقلاب حقیر و کم اهمیت می شود.

وی افزود : اگر انقلابیون مسئله های انقلاب را ملی و جهانی نکنند.

اگر مسئله ها را سازمان ندهیم کوتوله ها برای ما مسئله سازی می کنند و مطالبه های پوچ می آفرینند و انقلاب را به اندازه خودشان حقیر و صغیر می کنند.

عضو شورای انقلاب فرهنگی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی دست کم در سه جبهه باید سریع وارد عمل شود وگرنه تمدن سازی که بخشی از ان ساماندهی بازار اسلامی است ایجاد نخواهد شد تصریح کرد : یک جبهه دست کم سه سپاه صد هزار نفری در جهت تمدن سازی در داخل و خارج آماده کنیم.

باید یک سپاه خدمت به مستضعفین جهان که برای حمایت از فقرا در همه عالم راه بیافتند و جهاد سازندگی و خدمت به فقرا در کشاورزی صنایع تولید کار و نیرو و پزشکی و مهندسی در کشورهای فقیر سازماندهی شود.

رحیم پورازغدی ادامه داد : این همه فارغ التحصیلان دانشگاه که حوزه کار مناسبی هم ندارند ولی ظرفیت های مناسبی دارند باید که با تعامل دولت ها و ملت های آمریکای لاتین و افریقا و اقیانوسیه برای خدمت به فقرا حرکت داده شوند تا هم خودشان فعال شوند هم فرهنگ اسلام در همه دنیا نفوذ پیدا کند.

وی گفت : طبق قرآن و قانون اسلامی و فرامین امام و رهبری و فرامین شرعی سپاهی جهادی عملیاتی تشکیل شود تا به سرزمین های اسلامی که مورد هجوم دشمن قرار می گیرند کمک شود.

باید صدهزار نیروی چریک برای حضور در عملیات های رزمی و نظامی آماده کنیم.

عضو شورای انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه دشمن دارد عملا وارد همه کشورها می شود گفت : هزاران نفر از داعشیان, مزدوران آمریکایی و اروپایی هستند که مسلمان هم نیستند و مزد می گیرند و برای ادم کشی می آیند.

دشمنان اسلام صریح وارد شده اند.

ما نباید تعارف کنیم باید سپاه جهادی چریک داوطلب آماده کنیم و وارد کشورهایی بشویم که از ما کمک می خواهند.

وی افزود : رهبری وارد جزئیات می شوند و مسئولان دیگر کلی گویی می کنند.

باید ریزتر وارد مسائل شد و باید سپاه صدهزار نفری از متخصصین کشور با هر سلیقه سیاسی سازماندهی و وارد صحنه کرد.

اگر در صحنه انقلاب اسلامی و صدور ان فعال نباشیم دشمنان شهادت را جنایت نشان می دهند.

رحیم پور ازغدی با تاکید بر اینکه باید در عرصه مدیریت اقتصادی باید درست وارد شویم ادامه داد : اگر تقسیم کارها در حوزه های مختلف به وجود نیاید تا اخر برای هم انشا می خوانیم.

نزدیک تبلیغات و انتخابات هرکس برای اینکه گروه رقیب را بزند مشکلات را می اندازد گردن دولت های قبلی.

در سه چهار دولت قبلی دیدیم هرکس به وظایف خود عمل می کند ولی در بسیاری از موارد در دولت ها می بینم اگرنتوانند به وظایف و شعارهای خود عمل کنند مشکلات را به گردن دیگران می اندازند و میگویند نگذاشتند و نمی گذارند.

اینکه روسای هر قوه بگویند نمی گذارند ما کار کنیم درست نیست.

چه کسی نمی گذارد ؟ مردم نمی گذارند یا رهبری نمی گذارد ؟

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه به مسائل مربوط به بانک, بیمه, قوانین مربوط به ان اشاره کرد و افزود : در بحث بانک ها و بیمه و کار و اداره قانون کار و مالیات اینها را چه کسی به لحاظ قانونی باید مدیریت و اصلاح کند.

همه مقصرند به جز مسئولین سه قوه ؟ مسئله بانک ها کی باید حل شود.

بانک ها می تواند اقتصاد یک کشور را نابود کند.

و باید بگویم بانک های ما این کار را کردند.

وی گفت : کسی بیاید و بررسی کند چقدر سیاست های بانک ها به تولید کشور کمک کرده و چقدر ضرر زده است.

دانشگاه های ما که این همه مدرک علمی می دهند محصولشان کجاست.

کسی به مدیران حوزه های کشور و مراجع نجف را که از فقه حکومتی شیعه حرف می زنند خطاب کند که چرا ساکت هستید چرا صد کرسی نظریه پردازی فقهی در این مباحث نداریم.

رحیم پور ازغدی خطاب به مسئولان اقتصادی کشور بیان داشت : غرب نسخه ها را پیچیده و ما به آن عمل می کنیم.

بانک ها می توانند اقتصاد را مولد کنند و حتی نابود کنند و کمر تولید کننده ها را بشکنند.

ادعا نمی کنم آنچه در بانک ما جاری است ربا است. مردم را هم نباید مایوس و نگران کرد که بانک ما شبهه شرعی دارد ولی سوال ما از مسئولین بانک مرکزی این است خود شما می دانید در بانک ها چه می گذرد و تضمین می کنید انچه عمل می شود طبق قانون است ؟

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه در بحث مالیات تصریح کرد : به مردم می گوییم باید مردم مالیات دهند مردم باید بفهمند وگرنه فرهنگ مالیاتی رواج نمی یابد و تا آخر وابسته نفت هستیم و اقتصاد مقاومتی شکل نمی گیرد.

وقتی کسی همه چیز را به اراده خارجی گره زد می شود بچه بی غیرت جهانی که با تهدید انها عقب می رود.

شمال گردی

دفاع پرس

 

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *