سام درخشانی هم ازدواج کرد

عکس سام درخشانی و همسرش

اخبار داغ : بازیگر محبوب تلویزیون ایران سام درخشانی با انتشار عکس هایی در صفحه شخصی اش خبر ازدواجش را به هوادارانش اعلام کرد ..

عکس سام درخشانی و همسرش

اخبار داغ : بازیگر محبوب تلویزیون ایران سام درخشانی با انتشار عکس هایی در صفحه شخصی اش خبر ازدواجش را به هوادارانش اعلام کرد.

ezdevaj sam derakhshani

امیدوارم شمام هر چی زودتر بتونین عشق زندگیتونو بدست بیارین❤️❤️خلاصه اینکه به قول معروف مام رفتیم قاطیه مرغ ا ..

سام درخشانی بعد از تمام حاشیه هایی که در ارتباط با ازدواجش پیش آمد , بالاخره در تاریخ ۲۶ خرداد ۹۴ ازدواج کرد, مادر سام درخشانی چندی پیش در گفتگو با مجله ایی گفت : درحال حاضر دوست دارم سام هرچه زودتر ازدواج کند.

اما متاسفانه به خاطر مشکلاتی که وجود دارد جوان‌ها از تشکیل خانواده گریزانند.

به‌خصوص که تحمل شرایط هنرمندان کار آسانی نیست, به هرحال بازیگری شغلی است که وقت و بی‌وقت باید به فیلمبرداری بروی و این کمبود وقت برای خانواده شاید ایجاد دردسر کند.

سام درخشانی , عکس سام درخشانی , تصاویر سام درخشانی , عکس های سام درخشانی , ازدواج سام درخشانی , خوشبختی سام درخشانی , ازدواج کردن سام درخشانی

من مثل هرمادری آرزوی دیدن ازدواج پسرم را دارم اما اینکه این اتفاق پیش بیاید یا نه به تصمیم خود سام بستگی دارد، سام من ۳۹ساله شده و کم کم باید آستین بالا بزند.

سام پسر بزرگ من است, دخترم پانته‌ آ ۵ سال از او کوچک‌ تر استU شهریار هم پسر کوچک‌تر خانواده است.

از بین ۳ بچه‌ام فقط پانته‌آ ازدواج کرده اما هنوز صاحب نوه نشده‌ام, مراسم عقد و ازدواج سام درخشانی و همسرش ۱۱۴۲۷۴۳۰_۱۶۶۵ سام درخشانی و همسرش, مراسم عقد و ازدواج سام درخشانی و همسرش مراسم عقد سام درخشانی و همسرش مستانه مهاجر و همسرش پژمان بازغی در مراسم عقد سام درخشانی و همسرش عسل مراسم عقد سام درخشانی و همسرش عسل بیوگرافی سام درخشانی : سام درخشانی متولد ۳۱ تیر ۱۳۵۴ و دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است.

او در آموزشگاه بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده‌است و با مجموعه شب زدگان به دنیای بازیگری پا گذاشت. پس از آن با بهشت آبی,  مجموعه همسفر, خانه پدری , دلباخته , و اخیراً هم در سریال سالهای برف و بنفشه و ما چند نفر و روزهای زیبا و نابرده رنج و دارا و ندار و مجموعه پژمان با بازی پژمان جمشیدی این مسیر را ادامه داده‌ است.

شمالگردی

0