اخبار مازندران

زورگیرهای بابل و پسر پول دارهای دختر باز !

فرمانده انتظامی بابل از شناسایی و دستگیری سه تن از زورگیرهای بابل که در فضای مجازی با به دام انداختن پسر پولدارهایی که به دنبال پیدا کردن دوست و رابطه نامشروع میگشتن, زورگیری میکردند خبر داد
..

دستگیری زورگیرهای بابل

اخبار مازندران : فرمانده انتظامی بابل از شناسایی و دستگیری سه تن از زورگیرهای بابل که در فضای مجازی با به دام انداختن پسر پولدارهایی که به دنبال پیدا کردن دوست و رابطه نامشروع میگشتن, زورگیری میکردند خبر داد.

اخبار مازندران , خبر مازندران , مازندران , زورگیرهای بابل , زورگیر , بابل

سيد محسن جعفری در تشريح جزئيات اين خبر گفت : در پي مراجعه افرادی به ماموران انتظامي بخش ( بندپی غربی ) مبني بر خفت گيري سه سارق زورگير از آنان در منطقه تفريحي ( سد شياده ) موضوع در دستور کار ماموران انتظامي اين بخش قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان بابل افزود : ماموران با انجام تحقيقات از مالباختگان دريافتند سه سارقان زورگير با استفاده از فضای مجازی پس از معرفي خود به عنوان دختري به نام ( يگانه ) مالباختگان را اغفال و آنان را به اين منطقه تفريحی کشانده و در محلی خلوت با استفاده از چاقو اقدام به خفت گيري و سرقت اموال آنان مي کردند.

سرهنگ جعفری با اشاره به اقدامات فني و اطلاعاتي ماموران انتظامي در جهت شناسايی متهمان به زورگيري، گفت :ماموران در کمتر از شش ساعت، متهمان به زورگيري و سرقت به نام هاي ( علي – ح 18 ساله ، عليرضا – ع  18 ساله ،  اميرحسين – ق  17 ساله ) را شناسايي کردند.

وي تصريح کرد: با شناسايی متهمان به سرقت و زورگيري، ماموران با هماهنگي قضايي در عملياتي ضربتی و غافلگيرانه هر سه متهم را دستگير و در بازرسی از مخفيگاه آنان اموال مسروقه را کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان بابل , گفت : متهمان در تحقيقات و بازجوئي هاي فنی پليس به بزه انتسابی اعتراف کردند که پس از تشکيل پرونده تحويل مرجع قضايي شدند.

شمالگردی / مازندنومه

 

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *