مسلمان تروریست است ! نوشابه سربسته ممنوع !

اخبار جنجالی توهین به زن مسلمان مسافر در هواپیمایی ایرلاین آمریکا و باز هم تکرار تفکر افراطی گرایانه مسلمان تروریست است !

تفکرات اسلام ستیزی , مسلمان تروریست است !

اخبار جنجالی : توهین به زن مسلمان مسافر در هواپیمایی ایرلاین آمریکا و باز هم تکرار تفکر اسلام هراسی ” مسلمان تروریست است ! ”

جزئیات توهین عجیب مهماندار ایرلاین آمریکا به زن مسلمان محجبه ؛ زمانی که وی از مهماندار هواپیما درخواست یک نوشابه دربسته کرد با درخواست او مخالفت شد و وقتی که علت را جویا شد مهماندار عنوان کرد که ممکن است وی از در قوطی نوشابه به عنوان اسلحه استفاده کند.

طاهره احمد که مسئول تعامل بین ادیان در دانشگاه نورث وسترن شیکاگو است در صفحه اجتماعی خود نوشت که قربانی تبعیض در این ایرلاین قرار گرفته و به شدت تحقیر شده است.

وی در صفحه اجتماعی خود نوشت: در پرواز از مهماندار درخواست قوطی نوشابه دربسته را کردم, ولی او از دادن قوطی نوشابه به من خودداری کرد و گفت : متأسفم.

من نمی توانم به شما قوطی در بسته بدهم به همین دلیل از سرو نوشابه رژیمی برای شما معذوریم.

زمانی که مرد کنار این مسافر قوطی نوشابه دربسته گرفته و طاهره احمد جویای علت این تبعیض شد مهماندار به او گفت : ما اجازه دادن نوشابه دربسته به شما را نداریم.

چرا که ممکن است از آن در هواپیما به عنوان اسلحه استفاده کنید.

این اتفاق ناخوشایند که توهین بزرگی به مسلمانان بود در طی چند ساعت موج بایکوت کردن ایرلاین های هواپیمایی آمریکایی را توسط مسلمانان را به راه انداخته است.

شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *