اخبار سیاسی

قدرت نمایی موشک شهاب در برابر موشک اسرائیلی – اخبار سیاسی

اخبار سیاسی : سخنگوی وزارت دفاع روسیه گفته است که بر پایه رصد این کشور, موشک اسرائیلی به هدف اصابت نکرده و موشک مهاجم در 300 کیلومتری تل آویو در دریای ..

موشک شهاب قدرتمندتر از موشک های اسرائیلی

شمال گردی : اخبار سیاسی

سخنگوی وزارت دفاع روسیه گفته است که بر پایه رصد این کشور, موشک اسرائیلی به هدف اصابت نکرده و موشک مهاجم در 300 کیلومتری تل آویو در دریای مدیترانه سقوط کرده است. شبکه المیادین گزارش داد که پس از 5 ماه ابهام و پنهان‎کاری, سرانجام رژیم صهیونیستی رسما اعلام کرد که آزمایش موشک حیتس 2 در ماه سپتامبر ناموفق بوده و همچنین آزمایش موشک حیتس 3 که در ماه دسامبر انجام شد نیز با شکست مواجه شده است.

موشک شهاب , اخبار , اخبار داغ , اخبار فرهنگی , اخبار ایران , اخبار روز , اخبار داغ روز , جدیدترین خبرها , مهمترین خبرها , خبر , خبر روز , خبر روز , سایت تحلیلی خبر , خبرهای روز , خبر ایران , اخبار سینما , خبر فرهنگی , خبر سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار سیاسی , اخبار جهان , خبر جهان ,  , موشک شهاب ایرانی , قدرت موشک شهاب ,

بر اساس این گزارش, مقامات نظامی صهیونیست اعلام کردند که در ماه سپتامبر یک موشک حیتس از پایگاه هوایی بلماخیم به سمت یک موشک که از دریا شلیک شده بود, پرتاب شد : اما مشخص نیست که توانسته آن را هدف قرار دهد یا نه !؟

این در حالی است که سخنگوی وزارت دفاع روسیه گفته است که بر پایه رصد این کشور, موشک اسرائیلی به هدف اصابت نکرده و موشک مهاجم در 300 کیلومتری تل آویو در دریای مدیترانه سقوط کرده است.

طبق گزارش المیادین, موشک حیتس برای رهگیری موشک های ایرانی شهاب طراحی و ساخته شده است, اما امروز پس از پنج ماه وزارت جنگ رژیم صهیونیستی به شکست در آزمایش این موشک اعتراف کرده است.

گفتنی است روزنامه صهیونیستی هاآرتص چندماه پیش فاش کرده بود که وزارت جنگ این رژیم, شکست در پروژه پرتاب موشک حیتس 2 را مخفی کرده است.

شمال گردی

جام نیوز

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *