اخبار اجتماعی

تبلیغ همجنس گرایی همجنس بازی در گروه های دخترانه !

در هر شبکه اجتماعی معمولا گروهی از دختران گروهی دارند که مدعی هستند مخصوص دختران است, در ادامهخ بررسی خواهیم کرد در این گروه ها دختران چگونه سوق به همجنس بازی پیدا میکنند.

همجنس بازی دختران

اخبار اجتماعی : در هر شبکه اجتماعی معمولا گروهی از دختران گروهی دارند که مدعی هستند مخصوص دختران است, در ادامه بررسی خواهیم کرد در این گروه ها دختران چگونه سوق به همجنس بازی پیدا میکنند.

همجنس بازی , اخبار همجنس بازی , عکس همجنس بازی , تصاویر همجنس بازی , همجنس بازی در ایران , همجنس بازی دختر , همجنس بازی دختران , همجنس بازی در وایبر , وایبر , شبکه مجازی

در این چنین گروه هایی که ورود آقایان ممنوع است هر موضوع دخترانه ای رد و بدل می شود, از جک ها و دانستنی ها گرفته تا مدهای روز و تازه های دنیای فشن و ..

گاهی هم اعضا به چالش هایی دعوت می شوند, چالش هایی که از افراد آنلاین درخواست می شود تا تصاویری را با دیگران به اشتراک بگذارند.

در ابتدا این چالش ها با اشیا شروع می شود, مثلا مدیر گروه پیشنهاد می دهد تا سایر اعضا از کلکسیون لاک های خود عکس بگیرند و در گروه قرار دهند،یا از لباس های خود عکس بگیرند و منتشر کنند.

اما گاهی چالش ها پا را فراتر می گذارند بطوریکه اعضا باید از خود سلفی بگیرند و همین الان یهویی در گروه قرار دهند.

اینجاست که ناگهان سروکله بچه پرو های گروه پیدا می شود و چالش را برای اعضا سخت تر می کنند, یعنی گرفتن عکس های بیشتر از زوایای دیگر! سر شوخی که باز شد به خیال اینکه همه اعضا خانم هستند هر نوع اظهار نظری در مورد عکس ها آزاد می شود و پای پیشنهاد های عجیب و غریب هم به بحث باز می شود.

با داغ شدن چالش, به مخلوط عکسهای شخصی و اظهار نظرها, چاشنی دیگری هم اضافه می شود.

تصاویری از سایت های خارجی با محتوای همجنسگرایی و بعد هم استدلال هایی که این موضوع را در میان دختران جوان امری عادی جلوه دهند و ادامه ماجرا ..

حال اینکه پشت شماره های اعضای گروه چه کسانی هستند ” خانم یا آقا ” بماند.

البته هستند خانم های زیادی که با مشاهده چنین اتفاقاتی در گروه های مختلف, فورا اقدام به ترک گروه می کنند و چه بسیارند گروه های دخترانه ای که اعضا با حفظ ارزش ها و فرهنگ ایرانی اسلامی کشورمان با یکدیگر به تبادل اطلاعات می پردازند.

جوانان بیش از پیش به روز و گوش به زنگ باشیم.

شمالگردی / باشگاه خبرنگاران

0