رادیو فردا به دنبال رواج ازدواج سفید در ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه های بیگانه , رادیو فردا نیز به جمع رسانه هایی که مسئولیت القای مسائل غیر اخلاقی و عادی سازی ازدواج سفید را دارند پیوست
..

ازدواج سفید در ایران

اخبار اجتماعی : به گزارش جنبش مقابله با رسانه های بیگانه , رادیو فردا نیز به جمع رسانه هایی که مسئولیت القای مسائل غیر اخلاقی و عادی سازی ازدواج سفید را دارند پیوست.

ازدواج سفید , اخبار ازدواج سفید , رواج ازدواج سفید , گسترش ازدواج سفید , ازدواج سفید در ایران , ازدواج سفید چیست , چرا ازدواج سفید , پیامد ازدواج سفید

همین تبلیغات رسانه ای و جریان سازی‌ ها باعث میشود که در ماهنامه زنان امروز به مسئله ازدواج سفید بپردازند و در این زمینه مطلبی نوشته شود و به نوعی این موضوع را که ترویج فساد و بی بندوباری اخلاقی را بدنبال دارد را در جامعه عادی سازی نماید, سرانجام با توقیف این ماهنامه موضوع به حاشیه فرستاده می‌ شود.

اما رادیو فردا در اقدامی‌ تازه همچنان پیگیری خود را در زمینه این پدیده غیر اخلاقی ادامه میدهد.

ازدواج سفید از موارد غیر اخلاقی است که نه تنها توسط این شبکه‌های معاند و نه در فضای مجازی بلکه به مطبوعات هم رسیده بود که خوشبختانه مسئولین از نشر و ادامه این موضوع مطلع و آن را توقیف نمودند.

ناگفته نماند که این ماهنامه اولین باری نیست که با نشر چنین مطالبی بر خلاف عرف اسلامی‌جامعه چنین جوسازی‌هایی را رسانه ای می‌نماید, البته نقش رادیو فردا در این خصوص علاوه بر تبلیغات و حمایت از ماهنامه خاطی عادی نشان دادن اوضاع و بی تقصیر بودن این ماهنامه را در دستور کار خود دارد.به طوری که به مخاطبالقا نماید ازدواج سفید پدیده ای عادی در جامعه ایران است و نیازی به برخورد قانونی با این ماهنامه نبوده است.

همچنین در گزارش رادیو فردا تلاش می‌شود حرف‌ها و جریان سازی‌های معاندان از زبان زنان و در غالب‌های مختلف بیان شود و در حاشیه متن به موضوع مورد نظر بپردازند.

همچنین موضوع دیگر بحث کلیشه ای حقوق زنان است که تنها در حد گفتن حرفی برای گفتن همیشه در گزارش‌ها آنها وجود دارد تا با این روش باز هم به مخاطبان خود این موضوع را القاء نمایند که در ایران رعایت حقوق زنان مشکل دارد.نکته دیگر در خصوص سردبیر ماهنامه فوق است, شهلا شرکت مدیر مسئول این ماهنامه در پی اقدامات جریان ساز خود حتی از سوی معاندان موفق به دریافت جایزه «شجاعت در روزنامه‌نگاری» سال ۲۰۰۵ شده است.

شمال گردی / امپراتوری دروغ

 

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *