اخبار مذهبی

مفتی وهابی مدعی شده است امام علی ع در کعبه به دنیا نیامده !

مفتی وهابی مدعی شده است امام علی ع در کعبه به دنیا نیامده است و در شعب ابی طالب به دنیا آمده است.

تولد امام علی ع در کعبه

اخبار مذهبی : مفتی وهابی کثیف ” نعیم ” رئیس مدرسه علمیه جامعه بنوری یکی از معروف ترین تکفیری های دیوبندی در پاکستان اخیرا با نقض تمام احادیث معتبر سنی و شیعه مدعی شده است امام علی ع در کعبه به دنیا نیامده است و در شعب ابی طالب به دنیا آمده است.

مفتی وهابی , خبر شیعه , خبر سنی , عکس مفتی وهابی , تفکرات مفتی وهابی , فکر مفتی وهابی , مفتی مفتی وهابی , تفکرات مفتی وهابی ها , اخبار سنی , اخبار شیعه ,

صدور این فتوای عجیب سبب شد که مسلمان پاکستان دست به اعتراض و شکایت بزنند, همچنین شیعیان این کشور برای ثبت شکایتی در خصوص تحریف تاریخ اسلام به پلیس و دادگاه مراجعه کردند.
در تصویر بالا فتوای مفتی نعیم بر روی سایت رسمی مدرسه بنوری با ذکر آدرس آمده است و جالب این است که آنان “شعب ابی طالب” را “شعب بنی هاشم” نوشته‌اند.

رهبر حزب تحریک عوامی و از عالمان برجسته اهل سنت پاکستان نیز به این فتوا واکنش داد و گفت : من بعد از سال‌ها تحقیق دریافتم ” این خواسته خداوند متعادل بوده که عروس ” حضرت زهرا (س) ” از خانه رسول اکرم(س) و داماد ” حضرت علی (ع) ” از خانه خدا باشد.

” طاهر القادری ” تصریح کرد : افرادی همچون مفتی نعیم با چنین اظهارات تکفیری , سبب می شوند تا نام مفتی در میان مردم بی اعتبار شود.

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *