اخبار مازندران

فوت دسته جمعی خانواده آملی در فاضلاب

مرگ 4 عضو خانواده آملی

اخبار مازندران : متاسفانه عصر جمعه در یکی از روستاهای شهرستان آمل سه پسر و پدر خانواده آملی در اثر سقوط به چاه فاضلاب جان خود را ..

مرگ 4 عضو خانواده آملی

اخبار مازندران : متاسفانه عصر جمعه در یکی از روستاهای شهرستان آمل سه پسر و پدر خانواده آملی در اثر سقوط به چاه فاضلاب جان خود را از دست دادند.

 

رئیس شبکه بهداشت آمل درباره این حادثه گفت : براساس گزارش اورژانس 115 شهرستان ساعت 13 و 47 دقیقه ظهر امروز جمعه پیرمردی حدود 60 ساله در روستای طوله‌ کلای شهرستان آمل برای خارج کردن درب چاه فاضلاب حیاط خانه خود به داخل چاه سقوط کرد.

حمزه قاسمی اظهار کرد : پسرهای این خانواده به نوبت برای نجات پدر و سپس برادران خود به درون چاه رفتند اما گاز متان متصاعد شده از این چاه و گرفتار شدن در فاضلاب , جان هر چهار عضو یک خانواده را گرفت ؛ پسران این خانواده 23 , 25 و 27 سال سن داشتند.

وی اضافه کرد : نیروهای آتش‌نشانی پس از تخلیه چاه , اجساد این چهار نفر را بیرون کشیدند و با حضور پزشک اورژانس در صحنه حادثه , مرگ هر چهار نفر تأیید شد.

در این بین غلام‌حسن مقدم فرزند غلام‌حسین 56 ساله پدر خانواده بوده و به همراه سه فرزند پسر خود از دنیا رفت.

علی عباسی افزود : بهروز مقدم فرزند غلام‌حسن 28 ساله، بهزاد مقدم فرزند غلام‌حسن 25 ساله و رضا مقدم فرزند غلام‌حسن 21 ساله دیگر جان‌باختگان این حادثه ناگوار بودند.

وی در تشریح حادثه فوت پدر و سه فرزند پسرش در آمل خاطرنشان کرد : عصر روز جمعه 18 اردیبهشت ماه پدر خانواده‌ای در روستای طوله‌کلای شهرستان آمل برای خارج کردن درب چاه فاضلاب حیاط خانه خود به داخل چاه سقوط کرد.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران افزود : به‌ دنبال آن سه پسر خانواده به نوبت برای نجات پدر و دیگر برادران به داخل چاه فاضلاب افتادند که به علت اثر خفگی و متصاعد شدن گاز جان خود را از دست دادند.

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *