سربازان شاغل میشوند

سردار سرتیپ محمد تقی عصار خبر داد, سربازانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر هستند شاغل ..

محمد تقی عصار خبر داد سربازان شاغل میشوند

اخبار اجتماعی : سردار سرتیپ محمد تقی عصار خبر داد, سربازانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر هستند شاغل خواهند شد.

معاون نیروی انسانی ناجا در نشست خبری هفتمین جشنواره حضرت علی‌اکبر ” جوان سرباز ” افزود : این افراد ” سربازان شاغل ” به شکل سرباز عمومی دیده نمی‌ شوند چرا که مثل یک پرسنل رسمی برایشان حکم صادر می‌شود و دیگر برای کارهای عمومی از آنان استفاده نمی‌شود.

وی به اجرای دوره‌های فنی و حرفه‌ای در همه یگان‌ها و استان ها اشاره و تصریح کرد : ما دوره‌های فنی و حرفه‌ای را در سطح ناجا به فراوانی توسعه داده‌ ایم.

سردار عصار در ادامه به بهینه‌ سازی اوقات فراغت و در اختیار گذاشتن وسایل ورزشی در عمده پاسگاه‌ ها و کلانتری‌ ها پرداخت و گفت : امروزه سربازان در ناجا مورد تکریم قرار می‌گیرند و در محاسبات , سربازان نیز لحاظ می‌شوند چرا که سرباز را بخشی از پیکره عظیم نیروی انتظامی می‌دانیم.

سردار عصار به تقدیر از سربازان ساعی ناجا اشاره و بیان داشت: سالانه بیش از 3 هزار سرباز ساعی در نیروی انتظامی معرفی می‌شوند که یک ماه از سربازی‌شان به عنوان تشویق کسر می‌شود.

وی در ادامه به سربازان شهید اشاره کرد و گفت : در قسمت ایثارگران ناجا یک سرفصل جدی سربازان هستند چرا که برای سربازان شهید نیز مثل کادر رفتار می‌کنیم و سربازان جانباز نیز مستمری‌ بگیر می‌شوند.

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *