اخبار سیاسی

جوان مصری سایت داعش را هک کرد و به اطلاعاتی دست یافت

اخبار سیاسی : احمد سماره جوان مصری برنامه نویس رایانه روز پنجشنبه اعلام کرد, او توانست با هک کردن سایت داعش به اسرار فاجعه باری از جنایت‌ های این گروه ..

هک سایت داعش توسط جوان مصری

شمال گردی : اخبار سیاسی

احمد سماره جوان مصری برنامه نویس رایانه روز پنجشنبه اعلام کرد, او توانست با هک کردن سایت داعش به اسرار فاجعه باری از جنایت‌ های این گروه را کشف کند. این برنامه نویس مصری گفته است، تصاویر ویدیویی که داعش تاکنون منتشر کرده در واقع تنها قطره ای از دریا هستند, و آنچه او به آن دست یافته بسیار فاجعه بار‌تر و وحشتناک‌تر از آنچه تا حالا مشاهده شد بوده است.

سایت داعش , تروریست داعش , قتل , قتل داعش , اخبار , اخبار داغ , اخبار فرهنگی , اخبار ایران , اخبار روز , اخبار داغ روز , جدیدترین خبرها , مهمترین خبرها , خبر , خبر روز , خبر روز , سایت تحلیلی خبر , خبرهای روز , خبر ایران , اخبار سینما , خبر فرهنگی , خبر سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار سیاسی , اخبار جهان , خبر جهان ,  داعش , جنایت داعش , جنایات داعش , فیلم جنایت داعش , فیلم جنایات داعش ,

سماره در گفت‌و‌گو با العربیه از چگونگی تصویر برداری داعش از عملیات سربریدن و آتش زدن قربانیان سخن گفت.

وی همچنین افزود به ویدیوهای اصلی آتش زدن قربانیان دست یافته که هنوز گروه تروریستی داعش آن‌ها را پخش نکرده است.

این جوان مصری در باره چگونگی هک کردن پایگاه اینتذنتی داعش گفت: تقریبا از یک ماه پیش وقتی متوجه شدم که رسانه‌های جهان به آنچه داعش منتشر می‌کند خیلی اهمیت می‌دهد تصمیم گرفتم سایت داعش را هک کنم بخصوص که پیش از این در هک کردن سایت‌های دیگر تروریست مانند انصار بیت المقدس, اخوان مسلمین و اجناد مصر, تجربه کافی را کسب کرده بودم به همین دلیل با اسم مستعار وارد سایت‌های آن‌ها می‌شدم.

وی در ادامه افزود : وقتی داعش, معاذ الکساسبه خلبان اردنی را به آتش کشیدند, دقیقا در روز ۳ فوریه، به سرور داعش نفوذ کردم و همه فایل‌های موجود در آن سرور را مرور کردم, تا به فایلی رسیدم که ویدیوهای اعدام, قتل, آتش زدن و سربریدن را پنهان می‌کنند و از آنچه در آن فایل دیدم, وحشت زده شدم.

آتش زدن خلبان اردنی :

احمد سماره گفت: «منظره آتش زدن معاذ الکساسبه مرا بر انگیخت تا علیه این گروه اقدام کنم پیش خود گفتم باید سایت این تروریست‌ها را حک کنم حتی اگر این کار به از دست دادن جانم منجر شود من که جانم از جان افسران مصری که در مبارزه با تروریست جانشان را از دست می‌دهند عزیز‌تر نیست بنابرین این بار با اسم اصلی خودم وارد فایل‌های آن‌ها شدم».

وی با بیان اینکه ویدیوی کامل آتش زدن خلبان اردنی را مشاهده کرده است, گفت : تصویر برداری این فیلم, وقت زیادی از آن‌ها گرفته است.

آن‌ها برای اینکه کار, به بهترین صورت فیلم برداری شود، برخی از صحنه‌ها را چند بار تکرار می‌کردند. فیلم برداری از این صحنه‌ها را افرادی خارجی به عهده داشتند که انگلیسی را به صورت روان و سلیس صحبت می‌کردند.

کارگردان نیز آمریکایی بود و این مساله را از لهجه‌اش فهمیدم, اما بقیه از کشورهای مختلف بودند.

صحنه ی آتش زدن معاذ کساسبه چند بار تکرار شد.

کارگردان عصبانی می‌شد و از آن‌ها می‌خواست مرتب این تصویر را تکرار کنند، تا اینکه عملا صحنه ی آتش زدن را انجام دادند. آن‌ها واقعا او را آتش زدند و هیچ فوتوشاپی در کار نبود.

فیلم اصلی سوزاندن معاد کساسبه را مشاهده کردم و دیدم که چگونه معاذ استوار, پایدار وبدون اینکه از آن‌ها یا از زبان‌های آتشی که او را می‌سوزاند بترسد.

این هکر جوان مصری اظهار داشت در میان ویدیو‌ها, ویدیوهایی از سر بریدن شماری افراد خارجی جود داشت که داعش هنوز آن را پخش نکرده است.

ویدیوی سربریدن ۲۰ قبطی مصری :

این هکر مصری درباره ویدیوی سربریدن قبطی‌های مصری در لیبی نیز گفت : این فیلم را یک هفته پیش از پخش آن, دیدم و متاسفانه نمی‌دانستم که قربانیان مصری هستند و از آنجا که نمی‌دانستم داعش افرادی مصری را ربوده است, گمان نمی‌کردم این قربانیان مصری باشند بویژه که یک سیاهپوست با آن‌ها بود, متوجه شدم که او افریقایی نیست بلکه یک بنگلادشی است.

سربریدن افراد, در فاصله‌ای بسیار زیاد از پخش فیلم آن صورت گرفت, زیرا ویدیوی آن‌ها، یک ماه پیش از پخش, تهیه شده بود.

در فیلمی که من مشاهده کردم, قربانیان, هنگام سربریده شدن, ناله می‌کشیدند.

تصوير بردارى از سربردن ها :

سماره، با اشاره به اینکه کارگردانان و تهیه کنندگانِ این فیلم نیز خارجی بودند, پنج دوربین را برای فیلم برداری از این جنایت به کار گرفتند و برای تدوینِ آن از افکت صوتی و تصویری و موسیقی استفاده کردند.

آن‌ها از افکت به شیوه‌ای مطالعه شده استفاده می‌کردند، بعضی مواقع آن را کند می‌کردند و هنگام کشتن آن را تند می‌کردند تا در بیننده, رعب و وحشت ایجاد کنند و این‌‌ همان شیوه‌ای است که در فیلم‌های جهانی به کار گرفته می‌شود.

سماره در ادامه گفت: «وقتی فیلم سر بریدن مصری پخش شد, تازه متوجه شدم که این افراد مصری بودند. به همین سبب، فوری تصاویر آنان را پخش منتشر کردم. هنگامی که ۴۷ فیلم موجود در «سرور» را به صورت سطحی بررسی می‌کردم، نمی‌دانستم این افراد مصری هستند و حتی نمی‌دانستم که داعش شماری مصری را ربوده است.

وی تاکید کرد: ویدیوی سربریدن مصری‌ها را به صورت کامل و بدون مونتاژ روی سرور مشاهده کردم.

در میان قربانیان, پیرمردی بنگالی بود که بسیار ترسیده بود و بدون صدا گریه می‌کرد. هر بار یکی از قربانیان حرف یا جیغ می‌زد, کارگردان کات می‌داد و کار را از سر می‌گرفتند.

این جوان هکر مصری در ‌‌نهایت پی می‌برد که همه صداهایی که بر روی این فیلم گذاشته شده است, استودیویی و مونتاژ هستند.

سماره همچنین گفت : علاوه بر این, ویدیوی سربریدن اشخاص ژاپنی و اروپایی و ده‌ها ویدیوی مربوط به آتش زدن ژاپنی‌ها به شیوه ی آتش زدن الکساسبه نیز در این فایل مشاهده کردم.

قرار دادن آرم ارتش مصر بر صفحه داعش :

این جوان مصری در ادامه می‌گوید : در تاریخ 9 فوریه قبل از پخش ویدئو سر بریدن مصری‌ها وارد سایت داعش شدم و  آرم ارتش مصر را بر صفحه اصلی سایت داعش منتنشر کردم و زیر تصویر آرم عکسی از سربازان کشته شده مصری منتشر کردم و زیر آن نوشتم با تمام غم و اندوه کشته شدن خلبان اردن را به ملت برادر اردن تسلیت می‌گوییم.

وی در ادامه افزود : عکس معاذ کساسبه در حالی که با قامتی استوار و سربلند در قفس ایستاده است بر صفحه آن‌ها گذاشتم و نوشتم تو شیری شجاع در میان گله‌ای از سگان پس سربلند باش.

شمال گردی

شیعه نیوز

 

 

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *