در آخر الزمان شیعیان از بین خواهند رفت !!!

یکی مبلغ وهابی , در ادعایی مضحک و عجیب پیشگویی کرد : در آخرالزمان شیعیان یا از بین خواهند یا ..

حال و روز شیعیان در آخرالزمان از نگاه مفتی وهابی

اخبار سیاسی : یکی مبلغ وهابی , در ادعایی مضحک و عجیب پیشگویی کرد : در آخرالزمان شیعیان یا از بین خواهند رفت یا به مذهب تسنن خواهند گروید.

روزنامه المرصد دیروز سه شنبه به نقل از مبلغ وهابی محمد العریفی که فتوای جهاد نکاح به وی نسبت داده می شود, نوشت : مذهب تشیع دوام نخواهد آورد و سرانجام از بین خواهد رفت.

العریفی در صفحه شخصی خود در تویتر نوشت : من سال ها درباره نشانه های روز قیامت تدریس و تألیف می کنم و حدیثی ندیده ام که حاکی از قدرت گرفتن رافضی ها ” شیعیان ” در آخر الزمان باشد و سرانجام نتیجه گرفتم که این طایفه یا به مذهب تسنن خواهد گروید و هدایت خواهد شد یا از بین خواهد رفت.

این مبلغ وهابی افزود : احادیث مربوط به آخر الزمان نشان می دهد که رافضی ها هیچ نقشی در تحولات و وقایع پیش از روز قیامت ندارند.

العریفی و علمای وهابی و سلفی نظیر او در سال های اخیر منشا صدور فتواهای متعددی بوده اند که از آن برای قتل عام مسلمانان درسوریه , عراق , لیبی , یمن وسایرکشورهای اسلامی و هتک حرمت هزاران زن و دخترساکن مناطق اشغال شده به دست تروریست های داعش و سایر گروههای مسلح در این کشورها استفاده شده است.

جهاد نکاح , بچه دار شدن از راه دور , حرام بودن پوشیدن کمربند ایمنی , بدعت بودن شستن گوشت قبل از پختن , حلالیت همبستر شدن با همسر مرده , حرام بودن خوردن سمبوسه , جایز بودن خوردن گوشت جن , حرام بودن شنیدن قرآن کریم در زمان رانندگی و در محل کار و ده ها مورد عجیب دیگر بخشی از فتواهای مضحک علمای وهابی در سال های اخیراست که گاه حتی طرفداران آنان را به ابراز تعجب وامی دارد.

شمال گردی / شفقنا

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *