اخبار ورزشی

حرف های فرشاد پیوس و نادر دست نشان درباره عدم صعود نساجی مازندران

اخبار ورزشی : بررسی صحبت های فرشاد پیوس و حرف های نادر دست نشان درباره ی ناداوری ها در لیگ یک که موجب عدم صعود نساجی مازندران به پلی آف شد, در ادامه ..

عدم سعود نساجی مازندران به پلی آف

اخبار ورزشی : بررسی صحبت های فرشاد پیوس و حرف های نادر دست نشان درباره ی ناداوری ها در لیگ یک که موجب عدم صعود نساجی مازندران به پلی آف شد, در ادامه ..

در ابتدا میپردازیم به حرفه های نادر دست نشان :

نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران  مدعی شد : در لیگ دسته اول امسال متاسفانه : سرنوشت برخی تیم‌ها با ناداوری‌ های داوران عوض شد و بسیاری از تیم‌ها از کورس قهرمانی خارج شدند.

وی شامگاه دوشنبه پس از تساوی تیمش مقابل گیتی‌ پسند اصفهان و عدم صعود به مسابقات لیگ برتر در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت : باید بگویم که قبل از شروع مسابقه به خوبی می‌ دانستیم که بازی سخت و دیدنی مقابل گیتی‌ پسند در پیش داریم و کار ما مقابل این تیم دشوار است.

وی افزود : بازیکنان تیم من در ابتدای مسابقه به دلیل کم‌ تجربگی گل دریافت کردند اما رفته رفته شرایط مسابقه بهتر شده و در نیمه دوم مسابقه عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشتیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه یکی از دلایل افت بدنی بازیکنان در ابتدای مسابقه شرایط آب و هوایی بود, ادامه داد : ما در ابتدای این مسابقه به دلیل تفاوت آب و هوایی اصفهان و شمال کشور, دچار مشکل شدیم اما در دقایق پایانی نیمه نخست بازی, مشکل بازیکنان برطرف شد.

وی درباره صحبت‌های مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران و انتقادات مطرح شده درباره داوری‌های لیگ دسته اول تصریح کرد : باید بگویم اتفاقات صورت گرفته در داوری دیدارها قابل نادیده گرفته شدن نیست و متأسفانه یکی از این اتفاقات در دیدار نساجی مقابل فولاد صورت گرفت که داور بعد از وقت‌ های اضافه برای تیم حریف پنالتی گرفت !

وی اضافه کرد : متأسفانه نساجی مازندران و شهرداری اردبیل امسال با اشتباهات داوری از کورس قهرمانی خارج شده و سرنوشت تیم‌های بسیاری تغییر کرد و مسئولان باید در این زمینه رسیدگی کنند.

و اما دلگیری فرشاد پیوس :

فرشاد پیوس در خصوص عدم صعود تیم فوتبال نساجی مازندران به مرحله پلی آف با اعلام این مطلب اظهار داشت : نساجی تیم بزرگی است و با این همه هوادار جای آن در لیگ برتر فوتبال کشور واقعا خالی است .

او ادامه داد : درست است نساجی مازندران به لیگ برتر صعود نکرد , اما چیزی از شایستگی های بازیکنان و کادر فنی و شخص نادر دستنشان کم نخواهد شد .

نادر و شاگردانش تلاش خودشان را کردند و تلاش انها شایسته تقدیر است .

وی افزود : بنده همیشه پیگیر بازی های تیم نساجی بودم و از عدم صعود این تیم به مرحله پلی آف واقعا ناراحت شدم , چون نساجی هوادارانی دارد که در کل ایران اینچنین هوادارانی نمیشه دید .

آنها در سرما و گرما و در بدترین شرایط تیمشان را تنها نگذاشته اند و در حالی که چندین سال است که این تیم در لیگ یک مانده است همیشه یار و یاور نساجی بوده اند و نساجی را تنها نگذاشته اند .

پیوس ضمن حمایت از مدیران باشگاه نساجی افزود : پرهام و درودگر و همچنین نادر دستنشان در این فصلی که گذشت زحمات زیادی برای موفقیت نساجی کشیدند و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردند اما متاسفانه بخت با آنها یار نبود .

این مربی باتجربه فوتبال کشور در پایان اظهار داشت : انشالله با مدیریت خوب آقای پرهام و حمایت همه جانبه هوادارن پرشور مازندرانی و قائمشهری تیم فوتبال نساجی مازندران سال آینده با برنامه ریزی بهتر و دقیق تر و با حمایت همه جانبه رسانه و مسولین شهری و استانی به لیگ برتر فوتبال کشور راه پیدا کند تا آرزوی چندین ساله مردم مازندران برآورده شود .

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *