اخبار ورزشی

کاراته کارهای گلستانی در مالزی گل کاشتند !

اخبار ورزشی : اسماعیل جبله , رئیس هیئت کاراته گلستان در درخشش کاراته کارهای گلستانی در مالزی خبر داد.

ویر با اعلام این خبر افزود : در دومین دوره ..

درخشش کاراته کارهای گلستانی در مالزی

اخبار ورزشی : اسماعیل جبله , رئیس هیئت کاراته گلستان در درخشش کاراته کارهای گلستانی در مالزی خبر داد.

ویر با اعلام این خبر افزود : در دومین دوره مسابقات بین المللی کاراته جام ” افسانه ” مالزی روز پنجشنبه در ورزشگاه شهر شاه آلما ایالت سلانگور که با قهرمانی تیم وادوریو کاراته ایران به پایان رسید, کاراته کارهای گلستانی شهرستان گرگان به چهار مدال طلا و یک مدال برنز دست یافتند.

جبله با اشاره به کسب مقام های نایب قهرمانی و سومی این جام توسط تیم های مالزی و هند,  اظهار کرد : تیم وادوریو کاراته ایران در این مسابقات توانست با کسب ۱۲ مدال طلا , ۱۰ مدال نقره و ۱۳ برنز بر سکوی قهرمانی بایستد که از این تعداد مدال، چهار طلا و یک برنز سهم کاراته کاهای گرگانی شد.

وی ادامه داد : در بخش کومیته انفرادی این پیکارها, عرشیا سوخت سرایی طلای رده سنی نونهالان را به دست آورد و امیرمهدی گلشنی و علیرضا بهمن لکزائیان در رده سنی نوجوانان صاحب گردن آویز طلا شدند.

به گفته وی, در رده بزرگسالان این مسابقات مهدی نقابی دیگر کاراته کای گرگان توانست در بخش کومیته انفرادی به مدال برنز و در کومیته تیمی نیز به مدال طلا دست یابد.

رئیس هیات کاراته گلستان گفت : دومین دوره مسابقات بین المللی کاراته جام ” افسانه ” مالزی با شرکت ۷۰۰ ورزشکار از ۱۱ کشور ایران, مالزی , هند , کره جنوبی , اندونزی , فیلیپین , چین , ویتنام , تایلند , میانمار و لائوس برگزار شد.

شمال گردی / تورکمن نیوز

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *