هلاکت اشرار مسلح در سیستان بلوچستان به دست سربازان گمنام امام زمان عج

اشرار مسلح سیستان بلوچستان

اخبار ملی : یک منبع آگاه در گفتگو با عصر هامون گزارش هلاکت اشرار مسلح در سیستان بلوچستان به دست سربازان گمنام امام زمان عج را ..

اشرار مسلح سیستان بلوچستان

اخبار ملی : یک منبع آگاه در گفتگو با عصر هامون گزارش هلاکت اشرار مسلح در سیستان بلوچستان به دست سربازان گمنام امام زمان عج را داده.

جزئیات این خبر از این قرار است که خودروی پژو 405 در حال عبور بود که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان عج شناسایی و پس از تعقیب و گریز در منطقه بافتان طی درگیری سه تن از آنان به هلاکت رسیده و دو تن دیگر مجروح و دستگیر می شوند.

این منبع آگاه ادامه داد : این افراد از شروران منطقه بوده اند که با هدف نا امن کردن استان دست به شرارت می زدند.

به گزارش عصر هامون گفته می شود یکی از هلاک شدگان این حادثه از اعضای اصلی گروهک تروریستی انصار الفرقان بوده است.

بر اساس این گزارش بافتان روستایی از توابع بخش پیشین شهرستان سرباز در استان سیستان و بلوچستان است.

هلاکت هشام عزیزی سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان در سیستان و بلوچستان

حمیرا ریگی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون با اعلام این مطلب اظهار داشت : روز گذشته در یک عملیات به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) هشام عزیزی سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان در سیستان و بلوچستان در منطقه بافتان حد فاصل قصرقند و جکیگور به همراه دو تروریست دیگر به هلاکت رسید.

وی ادامه داد : هشام عزیزی سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان چند روز پیش در عملیات گسترده نیروهای امنیتی و انتظامی که در منطقه قصرقند انجام شد موفق به فرار از صحنه درگیری شده بود.

گفتنی است : در این عملیات ” هشام عزیزی ” سرکرده گروهک تروریستی انصارالفرقان, ” صادق بلوچزهی و مسلم بلوچزهی ” از اعضای این گروهک به هلاکت رسیدند و دو نفر دیگر که راه پاک کن آنان بودند نیز دستگیر شدند.

این در حالی است که پیش تر سردار مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی جنوب شرق کشور در گفت و گو با عصر هامون گفته بود که 23 اسفند ماه 93 یک تیم چهار نفره گروهک انصار الفرقان توسط اداره اطلاعات استان مورد ضربه قرار گرفت که در این عملیات مقدار 70 کیلوگرم مواد منفجره آماده انفجار کشف شد.

وی ادامه داد : پس از پیگیری و عملیات پاکسازی محل اختفا اشرار و تروریست ها در منطقه ”  گورکف ” آغاز شد که چهارم اسفند 93 منجر به کشف خودرو گروهک و کشف 150 کیلوگرم مواد منفجره و کتابه های فرقه ضاله وهابیت شد.

بر اساس این گزارش روز گذشته در یک عملیات ویژه اشرار مسلح که با یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در حال عبور بودند با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان عج شناسایی و پس از تعقیب و گریز در منطقه بافتان طی درگیری سه تن از آنان به هلاکت و دو تن دیگر مجروح و دستگیر می شوند.

گفتنی است گروهک انصار القرقان از اتحاد دو گروه تروریستی ( انصار ایران ) و ( فرقان) صورت گرفته است که شرارت های زیادی در منطقه جنوب شرق انجام داده است.

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

۱ دیدگاه

  1. احمدسارانی در ۱۳ شهریور ۱۳۹۵:

    سلام برشما دلاور مردان غیور ایران زمین آیا شما به پرسنل اداره ثبت اسناد شهرستان ها هم نظارتی دارید درزابل استان سیستان وبلوچستان یکی از پرسنل بنام میلاد بزی ماکه می گویم بزی ولی احتمالا فامیلش را عوض کرده مابدبخت هااز صبح تا غروب برو شهرداری برودارایی ولی این آقای میلاد گویا کلتی هم دارد بنده یک شب یک جایی نشسته بودم بعد دو سه نفر از فامیل بزی بنام حال خدارحم بزی ویکی دو تا از برادران حاج لطیف بزی بودند خودش میگفت دوازده میلیون تومان پول به اضافه سند بیاورید سه چهار روز بعد بیایید سن تک برگی خودتان را تحویل بگیرد و بعد هم گفت رییس وزارت نمیدانم نوری گفت و یا نورا از اشنایان است بعد می گفت در ماه سه چهار تاسند درست آون بنده خدایی بامن کار ندارد خوب مابدبختها که دوازده میلیون تومان نداریم چه خاکی برسرمان بریزیم خواهش میکنم شما نمی توانید رسیدگی دوسال سرکار آمده دو دستگاه خونه اینطوریکه بنده خدا میگفت رییس بزرگ بامن است پشتش به کو زده است تازه میگفت در آینده نزدیک شماریس میگذارم باباش ارتشی است یک سه طبقه دارد زیباشهر آون هم با قرض قوله احتمال دارد پولهای اضافی میلاد داخل حساب پدرش باشد با تشکر از زحمات شما عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *