دستگیری باند سارقان حرفه ای در شهرستان آمل

سرهنگ ولی اله گنجیان مقدم, فرمانده انتظامی شهرستان آمل در گزارشی از دستگیری باند سارقان آملی که تابحال به 22 فقره سرقت از مغازه و ..

دستگیری باند سارقان آملی

اخبار مازندران : سرهنگ ولی اله گنجیان مقدم, فرمانده انتظامی شهرستان آمل در گزارشی از دستگیری باند سارقان آملی که تابحال به 22 فقره سرقت از مغازه و ساختمان های نیمه کاره دست زده بودند, خبر داد.

وی ادامه داد : در پی خبری مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت مغازه, اماکن و ساختمان نیمه کاره در سطح شهرستان, موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ ادامه داد : با تقویت گشت های انتظامی و همچنین تحت نظر قرار دادن برخی سارقان سابقه دار و کنترل آنان, سرانجام 2 سارق به نام های ” محسن , م “, ” مهدی , ج ” شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی به سرقت های این باند اشاره کرد و گفت : متهمان دستگیر شده در بازجویی ها به 22 فقره سرقت شامل 12 فقره سرقت مغازه و هفت فقره سرقت از ساختمان های نبمه کاره و سه سرقت ماکیان در شهرستان های آمل و کلاردشت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل خاطرنشان کرد : متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

سرهنگ گنجیان همچون گذشته از شهروندان عزیز خواست تا هشدار های پیشگیرانه پلیس را جدی گرفته و در پیشگیری از جرم و کاهش آسیب های اجتماعی با پلیس همکاری کنند.

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *