اخبار ورزشی

نساجی مازندران هر روز از لیگ برتر دورتر میشود !

نساجی مازندران ..

نساجی مازندران

اخبار ورزشی : در حالی تیم فوتبال نساجی مازندران در بازی مقابل تربیت نوین یزد به تساوی رضایت داد که امید تیم و هوادران نسبت به راهیابی به لیگ برتر کم رنگ تر شد.

تیم فوتبال نساجی مازندران  در حالی در زمین خود با حضور تماشاگران پرشور میزبان تیم انتهای جدولی تربیت نوین یزد به میدان رفت که در پایان بازی نتوانست از پس این تیم برآید.

نساجی مازندران که 32 امتیازی و در رده سوم جدول بود نتوانست از شکست مس کرمان استفاده کند و با رضایت دادن به تساوی 33 امتیازی شد و با این تساوی فرصت بسیار مناسبی را از دست داد و شانسش برای حضور در لیگ برتر بسیار کم شد.

تیم فوتبال نساجی در حالی به تساوی رضایت داد که در نیمه دوم یک پنالتی را نیز از دست داد و دروازه بان تیم فوتبال تربیت نوین یزد با یک حرکت زیبا پنالتی را مهار کرد.

در یکی دیگر از حساس‌ ترین هفته‌های این فصل لیگ دسته اول فوتبال دیروز ( سه شنبه ) در گروه ” الف ” برگزار شد که در پایان صعود تیم فولادنوین اهواز به لیگ برتر قطعی شد.

تیم فولادنوین با پیروزی مقابل مس کرمان 42 امتیازی شد تا یک هفته پیش از پایان لیگ دسته اول صعودش مستقیمش از گروه ” الف ” را به لیگ برتر جشن بگیرد.

البته با توجه به اینکه این تیم زیرمجموعه باشگاه فولاد خوزستان است تا مشخص شدن تعیین و تکلیفش نمی‌تواند جواز حضور در لیگ برتر را بگیرد و در صورت حل نشدن این مشکل قانونی می‌تواند امتیاز خود را بفروشد.

مس کرمان هم که تیم دوم جدول گروه ” الف ” است با این شکست 35 امتیازی ماند اما هنوز هم شانس اول حضور در بازی پلی‌ آف برای صعود به لیگ برتر محسوب می‌شود. ن

ساجی هم که 32 امتیازی و در رده سوم جدول بود نتوانست از شکست مس استفاده کند و با رضایت دادن به تساوی 33 امتیازی شد.

دیدارهای گروه ” ب”  امروز برگزار خواهد شد.

نتایج دیدارهای هفته بیست‌ و یکم :

گروه ” الف ”

فولادنوین اهواز یک – مس کرمان صفر

نساجی مازندران صفر – تربیت نوین یزد صفر

شهرداری اردبیل یک – نفت‌وگاز گچساران 2

فجرسپاسی 2 – گیتی‌پسند صفر

آلومینیوم صفر – استقلال اهواز صفر

ایرانجوان بوشهر صفر – نیروی زمینی یک

شمال گردی / شمال ورزشی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *