بهبود پف زیر چشم

علت و درمان پف چشم ها

به گفته دکتر کتی رید , متخصصین امراض پوستی , خواب طولانی , دلیل بروز پف چشم ها نیست. وی ادعا دارد که هیچ گونه شواهد علمی برای اثبات رابطه بین کمبود خواب ..

درمان پف چشم

شمال گردی : به گفته دکتر کتی رید , متخصصین امراض پوستی , خواب طولانی , دلیل بروز پف چشم ها نیست. وی ادعا دارد که هیچ گونه شواهد علمی برای اثبات رابطه بین کمبود خواب و چشمان پف کرده وجود ندارد.

پف چشم , درمان پف چشم , بهبود پف چشم , کاهش پف چشم , علت پف چشم , علت پف در چشم, علت پف در زیر چشم , پف کردن زیر چشم , پف های زیر چشم , مرض پوستی , امراز پوستی , دلیل پف چشم ,

پف چشم به دلیل وجود لایه نازک چربی زیرپوستی در اطراف چشم‌ها به وجود می‌آید, همه این لایه را دارند اما به سختی قابل رویت است, با پیری پوست و کاهش کشش آن, این لایه واضحتر شده و زیر چشم را متورم نشان می‌دهد, و البته گاهی هم مانند بالشتک‌های تیره رنگ در زیر پوست ظاهر می‌شود.

کافی است به چشمان والدین خود نگاه کنید تا ببینید چشمان شما در چه سنی دچار این حالت می‌شوند, پف‌های زیر چشم در برخی افراد زود بروز کرده که علت اصلی آن, در اغلب موارد ژنتیکی است, از این رو راه حلی برای درمان یا به تعویق اندازی آن وجود آن ندارد.

گفته می‌شود برش‌های خیار, چای کیسه‌ای و یخ در کاهش پف چشم موثر است, اما بنا به گفته دکتر رید : جراحی پلاستیک تنها راه برطرف نمودن لایه چربی که عامل برآمدگی زیرچشمی است, می‌باشد این لایه معمولا در زیر هر دو چشم وجود دارد و متقارن است.

چگونه پف چشم را پنهان کنیم ؟

با وجود راه حل دکتر رید, بهتر است فورا سراغ جراحی پلاستیک نروید, اگرچه خواب کافی از بین برنده آن نیست اما راه‌هایی برای پنهان کردن آن در این فصل وجود دارد.

دیان داستینگ, آرایشگر هنرمند, چند راه برای پنهان کردن آن دارد, او پیشنهاد می‌کند از کرم‌های چشم و پوشش دهنده‌های معمولی برای پوشش دایره‌های سیاه استفاده کنید,

برای این کار :

ابتدا این ناحیه را مرطوب کنید, زیر چشم را با کرم‌های دور چشم چرب کنید تا هر گونه خشکی آن برطرف شود, سپس از کرمی با SPF 15 استفاده نمایید. SPF 15 افشانه‌های سبک مطلوبی دارد که به کاهش دایره‌های تیره کمک می‌کند.

از پوشش دهنده‌ها به درستی استفاده کنید, حتما پوشش دهنده‌ها را به گوشه چشم بمالید زیرا این ناحیه, تیره‌ترین قسمت است.

پوشش دهنده را فقط به قسمت‌های تیره بمالید, اگر به نواحی روشن‌تر بمالید, پوست صورتتان بسیار روشن می‌شود.

از مناسب ترین رنگ استفاده کنید, با توجه به توصیه داستینگ پوشش دهنده ای هم‌رنگ با تونالیته پوست خود انتخاب کنید, دقت داشته باشید که از رنگ‌های خیلی روشن یا خیلی تیره استفاده نکنید, بدین ترتیب, توجه افراد را به پف زیر چشمتان را بیشتر می‌کنید.

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *