اخبار حوادث

رقص دختران در پارک اصفهان منجر به قتل پدرشان شد !

رقص دختران در پارک باعث فوت پدرشان شد , در یکی از پارک های اصفهان وقتی دختران خانواده به رقص و پایکوبی در ملع عام مشغول بودند, چند جوان مست که میخواستند ..

رقص دختران در پارک اصفهان

اخبار حوادث : رقص دختران در پارک باعث فوت پدرشان شد , در یکی از پارک های اصفهان وقتی دختران خانواده به رقص و پایکوبی در ملع عام مشغول بودند, چند جوان مست که میخواستند در این حرکت شنیع بی نصیب نمانند با عکس العمل پدر خانواده روبرو شدند که منجبر به قتل پدر شد.

در ساعت یک بامداد یکی از همین روزها “حسن” به همراه خانواده اش به پارک صفه ” اصفهان ” رفته بودند, تا شبی بهاری را در کنار هم تفریح کنند.

خانواده در خیابان جنب پارکی, خودروی خود را پارک کرده و با صدای بلند موسیقی مشغول به رقص و پایکوبی در ملع عام شدند که ناگهان صدای ترمز خودرو پژو ۴٠۵ به گوش می رسد.

چهار جوان مست که حالت طبیعی نداشته از خودرو پیاده شده و می خواستند تا در جمع خانواده حسن با دختران خانواده به رقص بپردازند که مورد اعتراض پدر و اعضای خانواده قرار گرفته و میان چهار جوان و مردان حاضر خانواده درگیری لفظی درگرفته است که ناگهان صدای فریادی بلند شد و جوان ها سریع داخل خودرو شده و متواری شدند.

یکی از حاضرین شماره خودرو را یادداشت می کند و ناگهان متوجه شدند پدر خانواده روی زمین افتاده است.

قرمزی خون گلوی ( حسن ) آسفالت خیابان را پوشانده و صدای فریاد و شیون خانواده او فراتر از نوای موسیقی به آسمان می رسد.

خانواده به سرعت او را به بیمارستان الزهراء انتقال می دهند, اما متاسفانه وی قبل از هر اقدام پزشکان به دلیل شدت جراحت وارده, فوت می کند.

خانواده ای که تا چند لحظه قبل از واقعه, از شادی در ملع عام در پوست خود نمی گنجیدند, حالا چون کبوترانی که طعمه شکارچی شده باشند, هر یک در گوشه ای از بیمارستان الزهراء از اعماقق جان شیون و زاری می کردند.

جغد شوم بی همسری و پرنده سیاه بی پدری بر فراز سر اعضای خانواده حسن در گردش بود, دیگر هیچ راه گریزی از این واقعیت نبود, شاید تنها دارویی که می توانست این داغ عظیم را کمی التیام بخشد, دستگیری قاتلین و مجازات آنها بوده است.

کارآگاهان پلیس آگاهی سریعاً در محل جرم حاضر شدند و پس از ثبت واقعه و بررسی های ابتدایی, کار در راستای شناسایی ضاربین و قاتلین, با جدیت, شروع شد.

بر اساس اطلاعات موجود در سامانه ها مشخصات مالک خودرو شناسایی شد و پس از مراجعه به نشانی مشخص شد خودرو به فرد دیگری به نام رضا ٢۴ ساله فروخته شده است.

در ادامه ( رضا ) هنوز در خانه خود در حال استراحت بود که کارآگاهان پلیس آگاهی خانه او را محاصره و او را به همراه خودرو دستگیر کردند و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

متهم که راه گریزی جز همکاری با پلیس نداشت و تصور می کرد درگیری تنها منجر به زخمی شدن طرف مقابل شده و مجروح هنوز در بیمارستان بستری است, اقرار کرد که در ساعت 24 شب حادثه به همراه سه نفر از دوستانش به نام های ( مجید ) ٢٢ ساله و ( داود ) ٢٣ ساله و ( محمد تقی ) ٢۵ ساله در مغازه ( مجید ) شرب خمر کردند و سپس برای گردش به کوه صفه رفته اند.

وی در ادامه اعترافات خود گفت : در وسط خیابان خانواده ای که در حال خوشگذرانی بودند را مشاهده کرده و آنها نیز کنار آنان ایستاده اند که مردی از خانواده جلو آمده و از آنها خواسته محل را ترک کنند, ( مجید ) به آن مرد گفته مگر اشکالی دارد, آن مرد نیز به ما گفت بزم خانوادگی است و دوباره ( مجید ) به او گفت اگر خانوادگی است چرا وسط خیابان و ما هم می خواهیم جزو خانواده شما بشویم که آن مرد با ( مجید ) درگیر شده و آنها هم پیاده شده اند و درگیری آغاز شد.

در حین درگیری ( مجید ) چند ضربه به یکی از مردان حاضر زده و با این حادثه چهار نفر به سرعت سوار خودرو شده و فرار کرده اند.

با اعترافات متهم و نام بردن سه نفر متهم دیگر, به سرعت محل مخفیگاه آنها شناسایی و تا قبل از ساعت 1200 روز حادثه هر چهار نفر متهم دستگیر و با دستگیری متهمین بازپرس پرونده در پلیس آگاهی حاضر و با اقرار و اعتراف متهمین قرار قانونی صادر و متهمان به زندان منتقل شدند.

شمال گردی

1+

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *