اخبار سیاسی

شجاع ترین پسر جهان با 5 سال سن !

کودک 5 ساله ای که به سمت سربازان صهیونیستی سنگ پرتاب میکند, شجاع ترین پسر بچه ی جهان ..

مبارز کوچک فلسطینی , شجاع ترین پسر جهان

اخبار سیاسی : در جریان تظاهرات فلسطینیان بر علیه رژیم اشغالگر صهیونیست , عکسی از پسز بچه 5 ساله منتشر شد در حالی که به سمت سربازان رژیم اشغالگر سنگ پرتاب میکند, وی این روزها به عنوان شجاع ترین پسر جهان یاد میشود.

صهیونیست , کرانه باختری , شجاع ترین پسر جهان , اخبار , اخبار سیاسی , عکس شجاع ترین پسر جهان , کودک فلسطینی , فلسطین , کودکان فلسطینی ,

در روز تظاهرات و  حمایت از زندانیان هنگامی که حدود 100 جوان معترض به زندانی شدن فلسطینیان, با سربازان اسرائیلی درگیر بودند ؛ این پسر خردسال کع تنها 5 سال دارد با بر تن کردن لباس نظامی , به طرف ۶ سرباز مسلح رفته و به سمت آن ها سنگ پرتاب کرد.

وقتی این پسر بچه شجاع به سمت افسران اسرائیلی مجهز به کلاه و زره یورش برده و آنچه در توان دارد را صرف پرتاب سنگ به سمت آن ها می کند, موجی از امید و نشاط به دل معترضان فلسطینی راه یافته و جهانیان حق طلب, وجود چنین روحیه و شهامتی را در وجود این طفل بزرگ تحسین می کنند.

صهیونیست , کرانه باختری , شجاع ترین پسر جهان , اخبار , اخبار سیاسی , عکس شجاع ترین پسر جهان , کودک فلسطینی , فلسطین , کودکان فلسطینی ,

رژیم صهیونیستی از سال ۱۹۶۷ حدود ۸۰۰ هزار فلسطینی را در سرزمین های اشغال شده دستگیر کرده و هم اکنون 6 هزار نفر از فلسطینیان در زندان های این رژیم نگهداری می شوند.

ایجاد رعب و وحشت توسط گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور , مانع از این نشده که جوانان فلسطینی در کرانه باختری دست از مبارزه برداشته و از مبارزه با سربازان دشمن شانه خالی کنند.

روز زندانیان هر ساله توسط جوانان فلسطینی گرامی داشته شده و با برپایی تظاهرات, به زندانی بودن ۶ هزار فلسطینی در زندان های اسرائیل اعتراض می شود.

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *