اخبار مازندران

قاتل پسرعموهای جویباری دستگیر شد !

اخبار مازندران : قاتل بی رحمی که دو پسرعموی جویباری را با اسلحه شکاری به قتل رساند, دستگیر شد.

دستگیری قاتل دو پسر عموی جویباری

اخبار مازندران : قاتل بی رحمی که دو پسرعموی جویباری را با اسلحه شکاری به قتل رساند, دستگیر شد.

معاونت اجتماعی نیروی انتظامی مازندران خبر داد : ماموران پليس آگاهي بابل , قاتل بی رحمی را که دو پسرعمو را با سلاح شکاری به قتل رساند, توانستند در کمتر چند ساعت شناسایی و دستگير کنند.

در پي کسب خبری از مرکز فوريت های پليسی 110 شهرستان بابل , مبنی بر کشف جسد دو مرد 38 ساله و 40 ساله در منطقه جنگلی “بزچفت” بخش بابلکنار, ماموران پاسگاه انتظامی بخش سريعاً به محل حادثه عزيمت کردند.

ماموران با حضور در محل حادثه با اجساد غرق در خون دو مرد به نام های “سيد عباس – ع” و”سيد اسماعيل – ع” ساکن يکي از روستاهای حومه اين بخش که با سلاح شکاری از ناحيه سر و صورت به طرز فجيعي به قتل رسيدند, مواجه شدند.

اخبار مازندران , قاتل , خبر مازندران , اخبار شمال , خبر شمال , جنایت , قتل , قاتل شمال ,

با توجه به حساسيت موضوع سرهنگ  “علي فقيه عبدالهی” فرمانده انتظامی شهرستان بابل به همراه تيمی متشکل از کارآگاهان پليس آگاهی و ماموران پليس امنيت عمومی به محل وقوع جنايت عزيمت کردند.

ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات گسترده پليسي، سرانجام در کمتر از چند ساعت موفق شدند، رد قاتل بی رحم به نام “حسين – ر” 25 ساله را در يکي از روستاهاي اطراف شناسايي کنند.

با شناسايی مخفي گاه قاتل , ماموران با هماهنگی قضايی در عملياتی غافلگيرانه متهم به قتل را دستگير کرده, مورد تحقيق و بازجويی قرار دادند.

متهم به قتل در تحقيقات و بازجويی فني پليس ضمن اقرار به قتل مدعی شد به بهانه فروش اشيای عتيقه به مقتولان آنان را به اين منطقه کشاند و در ساعت 15 روز پنج شنبه 27 فروردين ماه با اسلحه شکاری که در اختيار داشت, اين دو نفر را به قتل رساند و با برداشتن 150 ميليون ريال وجه نقد از جيب يکي از مقتولان با خودرو نيسان اقدام به فرار کرد .

با بازرسي از مخفيگاه متهم خودرو، وجه نقد و سلاح شکاری که در يکی از مناطق به صورت بلا صاحب رها شده بود, کشف و ضبط شد .

متهم به قتل پس از تشريح صحنه جنايت که با حضور بازپرس ويژه قتل همراه بود، براي سير مراحل قانونی با دستور قضايی روانه زندان شد .

شمال گردی

0