انتقاد امام نماز جمعه ی بابل از حضور زنان در ورزشگاه ها !

حجت الاسلام حسن روحانی , امام نماز جمعه ی بابل با اظهار تاسف از حضور دختران و زنان در ورزشگاه های مردان گفت : واقعا جای تعجب است, چگونه معاون رئیس جمهور ..

جزئیات انتقاد امام نماز جمعه ی بابل از حضور زنان در ورزشگاه ها

حجت الاسلام حسن روحانی , امام نماز جمعه ی بابل با اظهار تاسف از حضور دختران و زنان در ورزشگاه های مردان گفت : واقعا جای تعجب است, چگونه معاون رئیس جمهور اظهار میکند که این روزها صدر مطالبات بانوان حضور در ورزشگاه های مردان است. !

نماز جمعه , حجت الاسلام حسن روحانی , نماز جمعه بابل , نماز جمعه مازندران , امام نماز جمعه , عکس نماز جمعه ,

حجت‌الاسلام روحانی در خطبه‌ های نماز جمعه بابل با اشاره به برکات ماه رجب و لزوم آماده شدن برای بهره‌گیری از این ماه مبارک , اظهار کرد : تعدد روایات از ائمه اطهار و پیامبر اکرم  (ص)  درباره ماه رجب و اهمیت زیاد این ماه در اسلام سبب شد شوق مومنان از بهره‌مندی از این ماه برانگیخته شود.

وی به انجام روزه مستحبی در این ماه تاکید کرد و افزود : بسیاری از افراد اهل روزه مستحبی بوده و علی‌ رغم داشتن مسئولیت مهم و کارهای سخت, مسائل عبادی در حوزه این ماه را ترک نمی‌کنند.

امام جمعه بابل تصریح کرد : مومنان با تحمل گرما و تشنگی ماه رجب سعی می‎کنند اخلاق‌شان را کریمانه‌تر کرده تا با ماه‌های دیگر فرق داشته باشد.

روحانی با اشاره به سالروز تشکیل ارتش جمهوری اسلامی, خاطرنشان کرد : ارتش جمهوری رکن رکین دفاع از ملت است که نقش موثری در پیروزی انقلاب ایفا کرد.

این مسئول یادآور شد : ارتش در مبارزه با ضدانقلاب پس از پیروزی سعی کرد تا با تمام وجود از ذره ذره این خاک دفاع کند و در طول هشت سال دفاع مقدس خدمات و جان‌فشانی بسیاری برای خود به ثبت برساند.

وی افزود : سپاه یک نعمت الهی برای انقلاب بود و جان‌ فشانی آن‌ ها در عرصه‌های مختلف انقلاب و دفاع از عزت و شرف ملت, وصف نشدنی است.

خطیب جمعه بابل با تاکید بر اینکه وزارت جهاد کشاورزی باید در آستانه فصل کشاورزی آماده‌باش باشد, ادامه داد : آماده‌سازی مراحل ابتدای کشت و کار برنج امری ضروری است که جهاد کشاورزی باید به آن توجه جدی داشته باشد.

روحانی با بیان اینکه کشاورزی در نگاه الهی ارزشمندترین کار است که سبب نزول رحمت الهی می‌شود, بیان کرد : تمام ادارات مربوط به حوزه کشاورزی از جمله ادارات سه‌گانه آب اعم از بهره‌ برداری و توزیع آب سعی کنند تا به بهترین شیوه به خدمات‌رسانی کشاورزان بپردازند.

وی به توزیع دقیق نهادهای کشاورزی تاکید کرد و یادآور شد : باید شرایط بهتر برای کشاورزان بسازیم تا آن‌ ها در کشت و کار و تولید ملی و کشاورزی که رکن اصلی اقتصاد است دل‌ گرم‌ تر شوند.

وی با اظهار تاسف از حضور زنان در ورزشگاه‌ها، تصریح کرد : جای تعجب است چگونه معاون رئیس‌جمهور علی‌ رغم داشتن مشکلات زیاد زنان، اظهار می‌کند که صدر مطالبات زنان حضور در ورزشگاه‌های مردان است.

حجت السلام روحانی  ادامه داد : انگار زنان معضلی ندارند و فقط مانده مثل مردها در ورزشگاه‌ ها حاضر شوند و مردان را تماشا کرده و تشویق کنند, جای تاسف است که علی‌ رغم سه دهه فریادها بر کم‌ رنگ‌ تر شدن مسئله حجاب و عفاف در جامعه, مسئولان غافلانه از کنار آن می‌ گذرند و گوش‌ های ناشنوا دارند.

روحانی با اشاره به اینکه صدر مطالبات زنان و مردان جامعه ترویج عفاف و حجاب است و انتظار می‌رود بر وزنه حجاب افزوده شود, اظهار کرد : بسیاری از مراجع تقلید حرمت نگاه زن به بدن نیمه برهنه مردان را مورد تاکید قرار دادند, اما برخی می‌خواهند حیا را در جامعه کم‌رنگ کنند, آیا این مسئله در صدر مسائل زنان است یا مسئله طلاق که از بی‌ تدبیری در دو دهه قبل در جامعه اتفاق افتاده و نگران‌کننده است.

روحانی با اشاره به سالگرد مرحوم فقید حجت‌ الاسلام هادی روحانی که مصادف با شهادت حضرت هادی (ع ) نیز است, گفت : این مراسم با حضور دادستان کل کشور روز چهارشنبه دوم اردیبهشت از ساعت 17 در مدرسه خاتم‌الانبیاء بابل برگزار می‌شود.

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *